Córka Barbary Bursztynowicz wygląda jak modelka! Z taką urodą mogłaby zawojować show-biznes w 5 minut!

Barbara Bursztynowicz córka

Barbara Bursztynowicz córka

Barbara Bursztynowicz pochwaliła się córką. Małgorzata swoją urodą oczarowała internautów. Zobacz, jak wygląda i czym zajmuje się na co dzień jedyne dziecko słynnej Eli z Klanu.

Barbara Bursztynowicz zadebiutowała na dużym ekranie w 1977 roku rolą w filmie Sam na sam. Już wtedy aktorka oczarowała publiczność swoją urodą. Piękne blond włosy, pełne niebieskie oczy i nienaganna cera przykuły uwagę widzów i sprawiły, że o angaż gwiazdy w swoich produkcjach zabiegali „wszyscy święci” polskiej kinematografii. Największą rozpoznawalność gwieździe przyniosła rola w serialu Klan, w którym od 1997 roku wciela się w postać Elżbiety Chojnickiej.

Mało kto wie, że prywatnie Barbara Bursztynowicz jest matką pięknej córki Małgorzaty, która jest owocem miłości aktorki i jej męża Jacka Bursztynowicza, również aktora.

Jak wygląda córka Barbary Bursztynowicz?

Z okazji majówki Bursztynowicz na Instagramie opublikowała zdjęcie swojej jedynej pociechy. Piękna Małgosia na fotografii sprzed kilku lat wygląda niemalże tak samo, jak jej mama w młodości.

Dzięki serwisowi społecznościowemu możemy także podziwiać aktualne zdjęcia Małgorzaty. W jej galerii zdjęć na profilu na Instagramie dominują fotografie z licznych podróży po świecie. Nie brakuje także zdjęć z jej ukochanym, a nawet ze sławną mamą, z którą łączą ją wzorowe relacje. W jednym z postów dziewczyna napisała:

Ja i moja mamusia. Kocham!

Małgorzata nie ujawniła w internecie zbyt wielu smaczków ze swojego życia prywatnego. Jedną z ciekawszych informacji z pewnością jest fakt, że piękna córka Barbary Bursztynowicz uprawia boks tajski. Z pewnością aktywność fizyczna pozwala utrzymać jej atletyczną sylwetkę.

Zobaczcie zdjęcia Małgorzaty Bursztynowicz. Czy jest podobna do swojej mamy-gwiazdy?

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej w tym roku zdaje maturę! Z jakimi wynikami skończył liceum? Gwiazda komentuje

Zobacz: Danuta Stenka o karierze swoich córek. Gwiazda podzieliła się rodzinną historią: “Kiedyś ja byłam w tej samej sytuacji” [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała córkę! Ależ ona jest podobna do ojca!

 


Małgorzata Bursztynowicz

Małgorzata Bursztynowicz

Barbara Bursztynowicz z córką Małgorzatą

Barbara Bursztynowicz z córką Małgorzatą

Córka Barbary Bursztynowicz

Córka Barbary Bursztynowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×