Szukaj

Dziewczyna Jakuba Rzeźniaczka przeszła metamorfozę. Chociaż zmiana jest niewielka, efekt zachwyca

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień, uczestniczka programu Top Model, a także dziewczyna Jakuba Rzeźniaczka zmieniła fryzurę, czym pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda w krótkich włosach?

Magdalena Stępień zgłosiła się do piątej edycji Top ModelOdpadła tuż przed ostatnim odcinkiem. Chociaż programu nie wygrała, zdobyła rozpoznawalność. Jej konta w mediach społecznościowych śledzi mnóstwo internautów. To z nimi dzieli się wybranymi szczegółami z życia prywatnego.

Niedawno Magda pokazała zdjęcia zrobione nad polskim morzem. Na krótki urlop nie wybrała się sama. Towarzyszył jej Jakub Rzeźniczak, piłkarz, z którym się spotyka. Pomimo tego, że jeszcze niedawno kolorowa prasa donosiła, że ten związek należy do przeszłości, zakochani pokazują, że są razem.

Niedawno social media obiegły ich wspólne fotografie z urlopu, później te zrobione podczas 29. urodzin modelki. Niektóre z kadrów są bardzo romantyczne.

Magdalena Stępień zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Magdalena Stępień na Instagramie wrzuca nie tylko posty z Jakubem. W piątek pochwaliła się wizytą u fryzjera, Bartka Janusza. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje u jego boku. Ubrana w jeansowy komplet, uśmiecha się do zdjęcia. Co zmieniła w swoim wyglądzie? Odświeżyła kolor, a także podcięła włosy, które delikatnie opadają jej na ramiona. Chociaż zmiana jest niewielka, jej efekt zachwyca.

Magdalena Stępień u fryzjera.

Magdalena Stępień u fryzjera.

O tym, że Magdalena dobrze wygląda, nie mają wątpliwości internauci. W komentarzach pod najnowszym postem komplementują jej fryzurę i stylizację, piszą, że z każdym dniem jest coraz ładniejsza:

  • Im starsza tym ładniejsza jak ty to robisz?
  • Piękne zdjęcie.
  • Ślicznie Madziu.

Modelka opublikowała też kolejne zdjęcia z Jakubem Rzeźniaczkiem. Tym razem na Instastory pokazała wideo nagrane w samochodzie. Para wracała od fryzjera, dobre humory im dopisywały.


Magdalena Stępień u fryzjera

Magdalena Stępień u fryzjera

Magdalena Stępień u fryzjera. Pochwaliła się efektami

Magdalena Stępień u fryzjera. Pochwaliła się efektami

Magdalena Stępień u fryzjera. Pochwaliła się efektami wizyty

Magdalena Stępień u fryzjera. Pochwaliła się efektami wizyty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×