NewsyMagdalena Stępień komentuje słowa Jakuba Rzeźniczaka o leczeniu OIiwiera. Przesadził? "Jak mogłeś tak napisać"

Magdalena Stępień komentuje słowa Jakuba Rzeźniczaka o leczeniu OIiwiera. Przesadził? "Jak mogłeś tak napisać"

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak
Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak
02.12.2023 10:53

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak nie są już razem, ale łączy ich wielka tragedia. Owocem związku modelki i piłkarza był synek Oliwier, który po zaledwie roku od urodzenia zmarł z powodu rzadkiego nowotworu wątroby. W rozmowie z internautami Rzeźniczak zasugerował, że decyzja o leczeniu dziecka za granicą była błędna. Stępień skomentowała gorzkie słowa, które jej zdaniem przedstawiają sytuację tak, jakby to ona skazała dziecko na cierpienie i śmierć.

Jakub Rzeźniczak o leczeniu Oliwiera. Oskarża Magdalenę Stępień o błędną decyzję?

Jakub Rzeźniczak w rozmowie z internautą zgodził się z opinią, że jego synek miałby większe szanse na przeżycie, gdyby był leczony w Polsce, a nie w klinice w Izraelu. Kiedy ktoś zwrócił mu uwagę, że Magdalenie Stępień należy się szacunek, ostro odpowiedział.

Ale co, prawda boli? Napisał prawdę, w Polsce miał szanse, tam niestety żadnej (...) Nie mam zamiaru szanować ludzi, którzy chcieli mnie zniszczyć! - czytamy.

Stępień poczuła się mocno dotknięta słowami byłego partnera i skomentowała sprawę w relacji opublikowanej na Instagramie. Nie kryła swojego rozgoryczenia.

Magdalena Stępień odpowiedziała Jakubowi Rzeźniczakowi. Uważa, że tym razem przesadził?

Magdalena Stępień poinformowała w sieci, że czuje się niesłusznie oskarżana przez Jakuba Rzeźniczaka. Nie rozumie, jak były partner mógł pokusić się o tak bolesne insynuacje. Nie uważa także, żeby chciała go zniszczyć. Przeciwnie, jej zdaniem to piłkarz nakręca hejt skierowany w jej kierunku.

Ja ciebie chciałam zniszczyć? Serio? A zobacz, co ty teraz robisz? Masz czas na takie komentarze? Oraz nakręcanie na mnie jeszcze większego hejtu? Czy tak postępują szczęśliwi ludzie? (...) Naprawdę nie miał szans w Izraelu? Jak możesz tak pisać. Jaka matka skazałaby swoje dziecko na cierpienie? (...) Proszę, przestań, już wystarczy, już dość! - zaapelowała.

Jak widać, słowa Jakuba bardzo zabolały Magdalenę.

Magdalena Stępień post
Magdalena Stępień post
Magdalena Stępień
Magdalena Stępień
Magdalena Stępień post
Magdalena Stępień post
Magdalena Stępień post
Magdalena Stępień post
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także