NewsyMagda Stępień urodziła. Syn Jakuba Rzeźniczaka jest już na świecie. Znamy imię

Magda Stępień urodziła. Syn Jakuba Rzeźniczaka jest już na świecie. Znamy imię

Magda Stępień
Magda Stępień
Magda Kwiatkowska

16.07.2021 08:34, aktual.: 16.07.2021 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że Magda Stępień jest w ciąży, jako pierwszy poinformował portal Plotek, który w artykule powoływał się na swojego informatora.

Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Teraz ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana – donosi informator portalu.

Na dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia para zdecydowała się potwierdzić doniesienia mediów. Jakub Rzeźniczak wraz z partnerką zapozowali na tle pięknie ozdobionej choinki, a modelka trzymała w ręku zdjęcie USG.

Nie ma nic piękniejszego jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach. Dziękuje Ci Madziu. jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę chociaż w sumie już jesteśmy – napisał Kuba.

Internauci ruszyli z gratulacjami.

Magda Stępień w lipcu rozstała się z Jakubem Rzeźniczakiem

Piłkarz i modelka poznali się dzięki social mediom. Zaczęło się od tego, że Magda polubiła jego zdjęcie na Instagramie. Od razu wpadła mu w oko i po chwili namysłu zdobył się na odwagę i napisał do niej wiadomość. Tak rozpoczęła się ich wspólna droga. Nie zwlekali długo z decyzją o zamieszkaniu razem.

Ich związek wydawał się zgrany, jednak już na początku pandemii napotkali pierwsze poważne problemy. Mimo sporego kryzysu wyszli z niego obronną ręką, a już niespełna pół roku później na jaw wyszło, że zostaną rodzicami. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Zakochani rozstali się na początku lipca 2021 roku.

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak: płeć dziecka

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak na początku lutego zdecydowali się ujawnić płeć dziecka. Zrobili to w bardzo oryginalny sposób. Para wybrała się na spacer do lasu. Po jednej stronie ustawili balony przypominające futbolówki, a pomiędzy nimi znalazł się duży, czarny balon z napisem He or she?. Zaraz po tym, jak piłkarz go przebił, wręczył ukochanej bukiet kwiatów.

It’s a BOY! Już za kilka miesięcy będzie razem z nami.

Krótko po tym przyszli rodzice zdradzili, że ich syn otrzyma imię Oliwier.

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak zostali rodzicami

Magda Stępień urodziła, o czym poinformowała w piątkowy poranek. Na Instastory pokazała rozkoszne zdjęcie. Widać małą rączkę trzymającą jej palec. Dumna mama pokusiła się o krótki opis:

Witaj na świecie synku.

Wspomnianą fotografię znajdziecie w galerii. Serdecznie gratulujemy!

Pierwsze dziecko Jakuba Rzeźniczaka

Rzeźniczak jest już ojcem. Po tym, jak rozstał się z Edytą Zając, na jaw wyszło, że ma kilkuletnią córkę, Inez.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - wyjawił w wywiadzie dla weszlo.com.

Do dziś w mediach krążą plotki, że fakt, iż piłkarz ma nieślubne dziecko, mógł doprowadzić do rozpadu jego małżeństwa z Edytą Zając.

  • Magda Stępień pokazała wyprawkę
  • Magdalena Stępień - Walentynki 2021
  • Magdalena Stępień urodziła
  • Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami
  • Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami
  • Magdalena Stępień w ciąży
  • Magdalena Stępień pokazała ciążowe krągłości
  • Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień powitają na świecie chłopca
[1/8] Magda Stępień pokazała wyprawkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także