Szukaj

Magda Stępień zapowiada 5. miesiąc ciąży. Jej krągłości imponują. „U was też takie duże brzuchy jak u mnie?”

Magda Stępień - 5. miesiąc ciąży

Magda Stępień - 5. miesiąc ciąży

Magda Stepień poinformowała na Instagramie, że rozpoczyna 5. miesiąc ciąży. Partnerka Jakuba Rzeźniczaka zdradziła, ile przytyła. Jej brzuszek ma już imponujące rozmiary.

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Od kiedy pochwalili się w mediach szczęśliwą nowiną, przyszła mama chętnie chwali się kolejnymi zdjęciami, na których możemy podziwiać jej rosnące krągłości. W najnowszym poście zdradziła, że zaczyna 5. miesiąc ciąży. Jej brzuszek jest już imponującej wielkości. Wyznała także, ile przytyła.

Magda Stępień zdjęcie w 5. miesiącu ciąży. Jak wygląda?

Magda Stępień, modelka znana z programu Top Model, z przyjemnością dzieli się szczegółami ciąży. Jakiś czas temu w social mediach razem z Jakubem zdradzili, że oczekują narodzin synka. Zrobili to w spektakularny sposób, a wszystkim podzielili się w social mediach.

Na najnowszym zdjęciu przyszła mama pozuje ubrana w obcisłą białą sukienkę. Ubranie bardzo podkreśla jej krągłości. Stępień zdradziła, że to już 5. miesiąc ciąży, a ona przytyła 8 kilogramów. Po raz kolejny tez przewiduje, że synek będzie piłkarzem, jak tata, bo dosyć mocno kopie. Stępień zdaje sobie sprawę, że jak na ten etap ciąży, ma spory brzuszek.

No to zaczynamy 5 miesiąc. Ale ten czas leci  już ponad połowa za nami, 8 kg na plusie, mały kopie jak szalony chyba będzie piłkarz, w końcu genów nie oszukasz. Jednak to co najcenniejsze w życiu ma bezcenną wartość a jak u Was mamusie też takie dużeeeee brzuchy jak u mnie? – napisała.

Pod jej postem nie zabrakło komplementów. Internautki dzielą się swoimi historiami, żartują, a wiele z nich podkreśla, że Magda wcale nie wygląda na kogoś, kto przytył 8 kilogramów:

  • Ja zaczynam 4 miesiac i w zasadzie gdyby nie USG to nawet nie wiedzialabym, ze jestem w ciazy 😀 troszke juz czekam na ten brzuszek.
  • U mnie taki brzuch tylko po kebabie.
  • Piękna przyszła mamusia.
  • Nie widać tego dodatkowego balastu, piekna przyszła mama.
  • U mnie 25 tydzień się kończy, zaraz wleci 7 miesiąc +5,5kg na plusie, cudownie wyglądasz.

Stan odmienny zdecydowanie służy partnerce Jakuba Rzeźniczaka, a narodziny synka piłkarza zbliżają się wielkimi krokami.


Magda Stępień - 5. miesiąc ciąży

Magda Stępień - 5. miesiąc ciąży

Magdalena Stępień - Walentynki 2021

Magdalena Stępień - Walentynki 2021

Magda Stępień pokazała wyprawkę

Magda Stępień pokazała wyprawkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×