Szukaj

Meghan Markle jeszcze w tym roku mogłaby zarobić grube miliony, ale tak się nie stanie. Dlaczego?

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle mogłaby zarobić w tym roku nawet 100 milionów dolarów, ale nie uda się jej tego osiągnąć. Amerykańska prasa ujawnia powody, dla których księżnej Sussexu koło nosa przejdzie astronomiczna kwota.

W zeszłym miesiącu książę Harry i Meghan Markle oświadczyli, że rezygnują z pracy na rzecz rodziny królewskiej. Para zamierza stać się niezależna finansowo oraz dzielić swój czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną. Eksperci bardzo szybko zaczęli wyliczać, czym mogą zajmować się Sussexowie, będąc już poza obowiązkami królewskimi oraz ile na tym zarobi.

Sugerowano, że mogą pójść śladami byłych polityków, takich jak Barack Obama z Michelle, i zacząć zarabiać na wydawaniu własnych książek lub na występach publicznych. Inni mówili, że Harry i Meghan chcą założyć własną firmę produkującą filmy.

Jeżeli chodzi o samą Markle, sugerowano również, że mogłaby wrócić do aktorstwa lub mieć własną linię ubrań. Pomysłów na przyszłe zajęcia pary Sussexów było bardzo wiele. Bez względu na to, na co się finalnie zdecydują, pewne jest, że zarobią na tym krocie.

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Książę Harry i Meghan Markle – premiera filmu „Król Lew” – Instagram

Zarobki Meghan Markle – nieoficjalne wyliczenia

Według Simona Hucka, dyrektora jednej z największych firm marketingowych w świecie show-biznesu i bliskiego przyjaciela Kardashianek, Meghan i Harry nie będą musieli martwić się o pieniądze. Właściciel firmy public relations Command Entertainment Group, twierdzi, że jego agencja została „zalana” ofertami współpracy z byłą aktorką w następstwie jej odejścia z rodziny królewskiej.

Oczywiście nasza agencja została zalana zapytaniami o Meghan – powiedział Huck w trakcie wywiadu dla The Morning Toast dodając, że były to „duże oferty”- Otrzymaliśmy, nie mogę powiedzieć, ile ofert w pierwszym tygodniu. Meghan nie przyjmuje teraz żadnych, ale to było niewiarygodne.

Zapytany o jej potencjał zarobkowy w tym roku Simon powiedział:

Gdyby to wszystko zrobiła, zarobiłaby 100 milionów dolarów. Ale nie zrobi tego. Nie zamierza realizować tradycyjnych umów komercyjnych, nie będzie reklamowała perfum. Chce współpracować z… Netflixem.

Simon dodał, że para Sussexów jest bardziej skłonna podążać ścieżką Baracka i Michelle Obamy.

Meghan podpisze umowę na książkę i wyprodukuje program telewizyjny – powiedział.

Komentarze Hucka odzwierciedlają komentarze Ronna Torossiana, szefa znanej nowojorskiej firmy PR 5W Public Relations, który jako pierwszy mówił o tym, że siła zarobkowa pary, zarówno indywidualnie, jak razem, jest „nieograniczona” bez względu na to, co zdecydują się robić.


Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×