Szukaj

Leszek Lichota odchodzi z „Prawa Agaty” i wyjeżdża do Australii? Mamy komentarz aktora

Leszek Lichota

Leszek Lichota nie planuje rezygnować z pracy na planie serialu Prawo Agaty. Magazyn Grazia poinformował, że aktor odchodzi z obsady, ponieważ ma inny pomysł na życie. Sam zainteresowany przyznaje, że ma dużo pomysłów, ale na… nowe wątki w produkcji.

Prędzej czy później tak – powiedział Leszek Lichota zapytany o to, czy odejdzie z serialu. – Ale absolutnie nie zaburzy to naszych planów mamy czas i pomysły na następne serie, więc plan „Prawa” będzie się toczył z moim udziałem przynajmniej jeszcze przez rok, więc jeszcze dużo czasu, żeby tę naszą historię kontynuować.

Leszek Lichota chce nie tylko rozwijać się jako aktor, ale też zobaczyć trochę świata. Razem z ukochaną, Iloną Wrońską, zaplanował daleką podróż.

Za niespełna rok pakujemy dzieci, mamę Ilony i wyjeżdżamy na rok do Australii. Chcemy korzystać z życia teraz, kiedy mamy taką możliwość, siłę i zdrowie. Kiedy dzieci chcą spędzać z nami czas. Planujemy przeżyć przygodę życia. Dzieci pójdą tam do szkoły, znajdziemy jakiś dom. Bo marzenia trzeba realizować, a nie tylko marzyć – powiedział w jednym z wywiadów.

Leszek Lichota i Ilona Wrońska mają dwójkę dzieci – 7-letnią Nataszę i 5-letniego Kajetana. Tworzą bardzo zgraną rodzinę, ale żadnemu z aktorów nie przychodzi na myśl, żeby wziąć ślub.

Po ślubie ludzie się nie starają. Do momentu sakramentalnego tak jest ta niepewność i furtka. Kiedy już się zrobi ten krok, można już spocząć na laurach. To złudne poczucie bezpieczeństwa – powiedział kiedyś gwiazdor.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×