Instagram żony Macieja Rybusa aż paruje od seksapilu. Teraz pokazała się w bikini dwa miesiące po porodzie

Lana Rybus zdjęcia po porodzie

Lana Rybus zdjęcia po porodzie

Lana Rybus w bikini po porodzie

Żona Macieja Rybusa pokazała się w bikini dwa miesiące po porodzie. Piłkarz i piękna Lana wybrali się na wakacje do Dubaju, gdzie powitają 2019 rok. Zobacz zdjęcie pięknej Rosjanki w stroju kąpielowym.

Żona Macieja Rybusa pokazała ciało po urodzeniu syna

Lana Rybus w tym roku nie tylko poślubiła polskiego piłkarza Macieja Rybusa, ale także urodziła mu dziecko – syna Roberta. Dwa miesiące po porodzie młoda mama pochwaliła się sylwetką w bikini. Po ciążowych krągłościach u ślicznej Rosjanki nie ma już najmniejszego śladu.

Lana i Maciej, podobnie jak wiele innych gwiazd, świąteczną przerwę postanowili spędzić w Dubaju, gdzie powitają 2019 rok. Małżeństwo pochwaliło się pierwszymi zdjęciami z wakacji w mediach społecznościowych.

Wśród zdjęć, które umieścili na Instagramie, nie brakuje takich, na których śliczna Lana ubrana jest jedynie w bikini. WAG ma bardzo płaski brzuch – w krótkim czasie wróciła do formy po porodzie, co zauważyli internauci obserwujący jej profil, którzy pod adresem młodej mamy nie szczędzili komplementów:

  • Wyglądasz pięknie. Widać, że macierzyństwo bardzo Ci służy
  • Cholera, to jest figura
  • Jesteś urocza!

Trzeba przyznać, że są one w pełni zasłużone.

Dodajmy, że Lana i Maciej zaręczyli się w lutym, a już miesiąc później stanęli na ślubnym kobiercu. Nieoficjalnie mówiono, że pośpiech jest efektem ciąży, którą para długo ukrywała przed światem. Kiedy rosnących krągłości nie dało się już zatuszować odpowiednimi stylizacjami, małżonkowie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Ich syn przyszedł na świat w październiku.

Niezwykłe zdjęcia Macieja Rybusa z żoną i malutkim synkiem. Takiej sesji nie miała nawet Kim Kardashian!

Huczna impreza z okazji narodzin syna polskiego piłkarza! Tak wypasionego przyjęcia nie wyprawił nawet Robert Lewandowski!

Maciej Rybus został ojcem! Dumny piłkarz pokazał pierwsze zdjęcie syna i zdradził jego imię


Lana Rybus pochwaliła się figurą po ciąży

Lana Rybus pochwaliła się figurą po ciąży

Lana Rybus pochwaliła się figurą po ciąży

Lana Rybus pochwaliła się figurą po ciąży

Lana Rybus pochwaliła się figurą po ciąży

Lana Rybus pochwaliła się figurą po ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×