Szukaj

Czy za udział w „Kuchennych rewolucjach” się płaci? Magda Gessler wyjawiła największy sekret z produkcji!

Kuchenne rewolucje: czy się płaci?

Kuchenne rewolucje: czy się płaci?

Czy za udział w Kuchennych rewolucjach się płaci? Magda Gessler pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o kulisach swojego programu. Restauratorka na antenie Dzień Dobry TVN wyjawiła nurtujący od dawna widzów sekret.

Magda Gessler od lat święci triumfy jako osobowość telewizyjna. Restauratorka zasłynęła jako szalona gospodyni w polskiej edycji kulinarnego programu rozrywkowego Kuchenne rewolucje, który na antenie TVN-u jest emitowany od 6 marca 2010 roku. Kulinarne show jest oparte na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares na licencji Fox. Do programu Gessler zgłaszają się restauratorzy mający problemy z utrzymaniem lokalu. W każdym odcinku sroga Magda odwiedza jedną restaurację, w której w ciągu czterech dni szaleńczo uczy właścicieli i personel podstaw pracy w gastronomii. W oryginalny i bezkompromisowy sposób gwiazda pomaga restauratorom wyjść na prostą.

Okazuje się, że przebojowa Magda zrewolucjonizowała już 250 lokali. 11 kwietnia widzowie mieli okazję śledzić jej brawurę w kuchni w jubileuszowym odcinku show. Z tej okazji restauratorka na antenie Dzień Dobry TVN wyjawiła kilka istotnych sekretów z programu:

Ja jestem trochę dzieckiem i nie potrafię udawać. Ja po prostu pokazuję to, co czuję. Czasami płaczę, czasami jestem wściekła, czasem jest przejęta. Czasem jest tak, że w moim programie pojawiają się ludzie z dużymi problemami rodzinnymi i zdrowotnymi, czy psychicznymi, czy czasami są to cwaniacy! – odpowiedziała Magda Gessler.

Przebojowa Magda Gessler przy okazji jubileuszu zdradziła także ważny szczegół. Już wiemy, czy za udział w Kuchennych rewolucjach się płaci:

Ja chciałam dodać, że za udział w Kuchennych Rewolucjach nikt nie płaci. My czasami nawet dokładamy pieniądze. Rewolucja trwa cztery dni Nie da się ukryć, że z tych 250 rewolucji, 150 żyje bardzo dobrze. Z 200 złotych robią obroty do 3, 8, a nawet 12 tysięcy złotych – powiedziała Magda Gessler.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Magda Gessler tak schudła, że ubrania na niej wiszą. Jeszcze chwila i będzie wyglądać jak Karolina Szostak! To zasługa diety cud!

Zobacz: Magda Gessler straciła dziecko. Gwiazda opowiedziała o koszmarnej tragedii sprzed lat

Zobacz: Magda Gessler nagle sporo schudła! To zasługa wymyślonej przez nią diety! Wystarczyło, że zrezygnowała tylko z jednego produktu


Magda Gessler otworzyła restaurację w Londynie

Magda Gessler otworzyła restaurację w Londynie

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler - Sylwester 2018

Magda Gessler - Sylwester 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×