Szukaj

„Mam Talent” wraca jesienią, ale z innym składem jury! Zmiana w obsadzie podzieliła widzów

Mam Talent. Kuba Wojewódzki o zmianach w jury

Mam Talent. Kuba Wojewódzki o zmianach w jury

Mam Talent jesienią wraca na antenę TVN-u, o czym poinformował Kuba Wojewódzki. Pokazał zdjęcie, które może wskazywać, że skład jury ulegnie zmianie. Ta wiadomość podzieliła widzów. 

Kuba Wojewódzki wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Od kilku tygodni w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, na których pokazuje się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Jest z nim w mieszkaniu, w samochodzie, a także w łóżku. Niedawno internauci oszaleli na punkcie jej długich nóg.

Kuba Wojewódzki ucina medialne spekulacje. Jakie?

Kuba Wojewódzki w social mediach pokazuje nie tylko piękną partnerkę, ale także odnosi się do medialnych spekulacji. Super Express niedawno donosił, że realizacja nowych odcinków Mam Talent zostaje przesunięta na przyszły rok. Przez to jurorki, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak mają zanotować niemałe straty:

Normalnie właśnie zaczynałyby się castingi, a panie miałyby nie tylko ręce pełne roboty, ale też pełne portfele. Agnieszka na jednej edycji wzbogaca się aż o 325 tysięcy złotych, Foremniak zaś o niecałe 200 tysięcy. Niestety, w tym roku na pewno nie zobaczą tych pieniędzy – donosi SE.

Król TVN-u postanowił zareagować na tę wiadomość. Na Facebooku opublikował zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Chylińskiej i ForemniakCzyżby kolejna odsłona show pojawiła się wcześniej niż zakłada tabloid, a Kuba wraca do jury? Krótki opis wydaje się być jednoznaczny:

Wracamy.

Ta wiadomość podzieliła obserwatorów profilu Jastrząb Post na Instagramie. Gdy jednym podoba się zmiana jury, inni są jej przeciwni:

  • Ile razy można to samo oglądać ? Koszmar jakiś?
  • Dobrze, bo Agurora trochę przynudzał.
  • Pieniążki się kończą?
  • Super.

Czy program rzeczywiście wraca na antenę i kiedy ruszą castingi? Stacja nie skomentowała jeszcze postu Kuby. Wiadomo jednak, że zabraknie Szymona Hołowni. Podczas finału poprzedniej edycji lubiany prezenter zrezygnował z prowadzenia telewizyjnego show. W krótkim czasie od tego zdarzenia ogłosił, że startuje w wyborach prezydenckich.

Zobacz także: W życiu Kuby Wojewódzkiego zaszły zmiany. Pierwsze takie zdjęcia od czasu afery z filmem Latkowskiego


Kuba Wojewódzki o kolejnej edycji Mam Talent

Kuba Wojewódzki o kolejnej edycji Mam Talent

Kuba Wojewódzki uczcił Dzień Matki 2020

Kuba Wojewódzki uczcił Dzień Matki 2020

Robert Gawliński, Smolasty, Kuba Wojewódzki

Robert Gawliński, Smolasty, Kuba Wojewódzki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×