Szukaj

Małgorzata Foremniak przez pandemię straciła 200 tys. zł. Sporo, ale znacznie mniej niż Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska

TVN anulował jesienną edycję Mam talent!. Trwająca pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu gwiazd, które zostały przymusowo uwięzione w domu. Niestety odbiło się to także negatywnie na ich finansach. Ile straciły Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak?

W związku z obecnie panującą na całym świecie pandemią koronawirusa stacja TVN zdecydowała się podjąć niezbędne kroki. W jesiennej ramówce wprowadzone zostanie wiele zmian. Jedną z nich jest między innymi decyzja o usunięciu z oferty popularnego talent show. Program Mam Talent! znika z ekranów telewizorów, a wraz z nim jury pojawiające się w programie, czyli Agnieszka ChylińskaAgustin Egurrola i Małgorzata Foremniak.

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak przez pandemię stracą fortunę

Decyzja o przesunięciu kolejnej edycji Mam talent! na przyszły rok miała spory wpływ na finanse gwiazd biorących udział w nagraniach. Dotyczy to zarówno prowadzących, jak i osób z jury.

Według Super Expressu Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska straciły okazję na niemałą fortunę. Jest to dotkliwe, tym bardziej że aktorce odwołano wszystkie spektakle, natomiast wokalistka musiała zrezygnować z planowanej trasy koncertowej z okazji swojego jubileuszu.

Normalnie właśnie zaczynałyby się castingi, a panie miałyby nie tylko ręce pełne roboty, ale też pełne portfele. Agnieszka na jednej edycji wzbogaca się aż o 325 tysięcy złotych, Foremniak zaś o niecałe 200 tysięcy. Niestety, w tym roku na pewno nie zobaczą tych pieniędzy – donosi SE.

Mam talent!: Kiedy nowa edycja?

Popularny talent show został przesunięty dopiero na wiosnę przyszłego roku. Produkcja tłumaczy swoją decyzję względami bezpieczeństwa wszystkich osób przebywających na planie. Jednak trudno jest w stu procentach potwierdzić ten termin, gdyż epidemiolodzy przewidują jesienią i zimą drugą falę zakażeń koronawirusem. W związku z tym obie panie muszą sobie inaczej radzić w tej ciężkiej sytuacji. Agnieszka Chylińska postanowiła więcej udzielać się w internecie, gdzie czyta fragmenty swoich książek, natomiast Małgorzata Foremniak czas kwarantanny spędza na wsi.

Pandemia znacznie mocniej uderzyła jednak w Agnieszkę Chylińską, która miała całkowicie wyprzedaną jubileuszową trasę koncertową – w dzisiejszych czasach muzycznych platform streamingowych – koncerty to dla muzyków i wokalistów główne źródło zarobków – a Agnieszka należy do grupy Artystow na których koncerty przychodzą tłumy fanów. Ogromne hale koncertowe były wyprzedane na kilka miesięcy naprzód. Nie wiadomo kiedy znów ze względu na pandemię takie imprezy masowe znów będą mogły się odbywać. Do tego przesunięcie Mam Talent i rzeczywiście ten rok pod względem finansowym może być trudny.

Chylińska jest też pisarką i ma na koncie kilka bestsellerowych powieści dla nastolatków – więc chociaż to źródło zarobków w czasach koronawirusa może okazać się zbawienne.


Agnieszka Chylińska - Mam talent

Agnieszka Chylińska - Mam talent

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej w

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej w "Mam Talent"

Małgorzata Foremniak - Mam Talent

Małgorzata Foremniak - Mam Talent

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×