NewsyTVN zdejmuje uwielbiany przez widzów hit. Znika z ramówki po 12 latach

TVN zdejmuje uwielbiany przez widzów hit. Znika z ramówki po 12 latach

Ramówka TVN
Ramówka TVN
Marta Borkowska

17.05.2020 10:40, aktual.: 17.05.2020 16:20

W związku z obecnie panującą na całym świecie pandemią koronawirusa stacja TVN zdecydowała się podjąć niezbędne kroki. Jesienna ramówka będzie pod znakiem wielu zmian. Jedną z nich jest między innymi decyzja o usunięciu z oferty popularnego talent show. Program Mam Talent! znika z ekranów telewizorów, a wraz z nim jury pojawiające się w programie, czyli Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak.

Koronawirus wpływa na kolejne programy

Niestety czas pandemii jest dość trudny dla artystów, gdyż wielu z nich pozbawionych jest nie tylko udziału w programach, ale także innych form pracy zarobkowej takich jak koncerty czy praca w teatrze. Pierwsza edycja Mam Talent! pojawiła się na antenie TVN w 2008 roku i od tego momentu kolejne edycje gościły regularnie w jesiennych ramówkach stacji. Jak podaje Fakt, w tym roku widzowie nie będą mogli śledzić rywalizacji uczestników walczących o zwycięstwo.

Mam talent!: kiedy 13. edycja programu?

Zazwyczaj castingi do jesiennej edycji odbywały się wiosną i latem. W tym roku z przyczyn oczywistych musiały zostać odwołane. W rozmowie z Faktem Joanna Górska z PR-u TVN wyjaśnia, że decyzja miała przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie:

Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa "Mam talent!" będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku.

W castingach zawsze bierze udział mnóstwo osób: produkcja, publiczność, uczestnicy oraz jurorzy i prowadzący. Produkcja nie wyobraża sobie pracy przy tak dużym przedsięwzięciu w pomniejszonym składzie. Dlatego też  decyzja o przełożeniu najnowszej edycji Mam Talent!  wydała się najbardziej rozsądną do podjęcia. Liczymy jednak na to, że program powróci na antenę w przyszłym roku.

Finał programu Mam Talent
Finał programu Mam Talent
Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Malwina Kowalowicz - Mam talent, finał
Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Malwina Kowalowicz - Mam talent, finał
Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Łukasz Fraś - Luqo Art - Mam Talent, finał
Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Łukasz Fraś - Luqo Art - Mam Talent, finał
Dawid Ozdoba Mam talent
Dawid Ozdoba Mam talent
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także