NewsyOto nowy juror „Mam Talent!”. TVN przejął gwiazdę Polsatu

Oto nowy juror „Mam Talent!”. TVN przejął gwiazdę Polsatu

Mam Talent
Mam Talent
Zuza Maciejewska

22.05.2021 11:12, aktual.: 22.05.2021 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mam Talent! zadebiutował na antenie TVN w 2008 roku. Przez pierwsze trzy sezony występy uczestników oceniało jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki. Potem miejsce króla TVN zajął Agustin Egurrola. Przez kolejne edycje dzielił się radami i komentował osoby, które pojawiały się w show.

Przygoda choreografa i tancerza z lubianym formatem dobiegła końca w tym roku, gdy zdecydował się rozpocząć współpracę z TVP. Pojawił się jako juror w trzeciej edycji Dance Dance Dance. Jak podkreślał w jednym wywiadzie, podjęcie takiej decyzji wcale nie było dla niego takie łatwe:

To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w Dance Dance Dance jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji.

Mam Talent!: kto nowym jurorem programu?

Na początku maja ogłoszono, że Mam Talent! wraca do telewizji. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, kto zajmie miejsce Egurroli. W sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN rozwiano wszelkie wątpliwości. Przekazano, że nowym jurorem będzie tancerz związany przez wiele lat z show Polsatu, Taniec z gwiazdami, Jan Kliment.

Gwiazdor w śniadaniówce nie ukrywał swojego szczęścia. Poprosił widzów, by trzymali za niego kciuki:

Jestem bardzo podekscytowany i ciekawy, jak sobie dam radę w tej nowej roli. Trzymajcie kciuki!

Tancerz ujawnił, czego będzie poszukiwał w uczestnikach. Podkreślił, że nie stawia sobie żadnych granic. Tytułowy talent będzie dla niego najważniejszy:

Wszyscy wiemy, że pojawi się taniec i śpiew, jakieś artystyczne rzeczy. Nie stawiam sobie granic. Ludzie są tak zdolni i mogą umieć coś, co jest nieprawdopodobne, a sami myślą, że to jest normalne. Kategoria wiekowa nie ma znaczenia, te granice stawiamy sobie w głowie, jeśli ktoś ma zdolności, to będę tego ciekawy. Muszą mieć w sobie jakiś faktor, talent, charyzmę

Nowa edycja Mam Talent! zostanie wyemitowana jesienią. Chociaż wiadomo, kto zajmie miejsce Agustina Egurroli, nie ujawniono, kto pojawi się w miejsce Szymona Hołowni, który przez wiele lat współprowadził program z Marcinem Prokopem. Dziennikarz zrezygnował z dalszego udziału w show i skupił się na polityce.

Kim jest Jan Kliment?

Jan Kliment to tancerz z wieloletnim doświadczeniem. Treningi rozpoczął w wieku 17 lat i jak ujawnił w jednym z wywiadów, zainspirował go film Dirty Dancing. Na swoim koncie ma sporo osiągnięć, w tym m.in. tytuł wicemistrza Czech, który zdobył dwukrotnie. Od 2014 roku występował jako trener w Tańcu z gwiazdami. Partnerował m.in. Beacie Tadli i Joannie Mazur, które doprowadził do zwycięstwa.

Taniec z Gwiazdami 11 - Janek Kliment nie zatańczy w show przez koronawirusa
Taniec z Gwiazdami 11 - Janek Kliment nie zatańczy w show przez koronawirusa
Anna Karwan i Jan Kliment - Taniec z Gwiazdami
Anna Karwan i Jan Kliment - Taniec z Gwiazdami
Joanna Mazur i Jan Kliment – finał Tańca z gwiazdami
Joanna Mazur i Jan Kliment – finał Tańca z gwiazdami
Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019
Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019
Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5
Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także