Agustin Egurrola wreszcie skomentował transfer do TVP. Ujawnił powody odejścia z TVN. Nie było łatwo

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola w nowym wywiadzie skomentował swój transfer do TVP. Dlaczego zdecydował się opuścić szeregi TVN?

Agustin Egurrola z tańcem związany jest od najmłodszych lat. Na swoim koncie ma tytuł Mistrza Polski, na co dzień sędziuje w profesjonalnych turniejach oraz prowadzi własną szkołę tańca Egurrola Dance Studio. Popularność zdobył dzięki dwóm programom emitowanym w TVN-ie – You can dance oraz Mam talent. 

Agustin Egurrola komentuje transfer do TVP

Chociaż przez lata Egurrola był jedną z gwiazd prywatnego nadawcy, niedawno został jurorem w programie TVP Dance Dance DanceW rozmowie z Party skomentował transfer, który w mediach obił się szerokim echem. Podkreślił, że chociaż od lat współpracuje z telewizją publiczną, decyzja o odejściu nie była łatwa:

To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w Dance Dance Dance jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji.

Agustin w tej samej rozmowie przyznał, że ocenia uczestników w zgodzie z samym sobą:

Jestem jurorem od wielu lat i zawsze oceniałem uczestników w zgodzie z samym sobą. Różnica między Dance Dance Dance, a innymi programami, w którym brałem udział, polega na tym, że tutaj przyznajemy punkty i to one budzą emocje. Styl moich wypowiedzi się nie zmienił.

Egurrola zaznaczył, że jest profesjonalistą. Dlatego ocenia nie osoby, a taniec i dla wszystkich stosuje te same kryteria przy przyznawaniu punktów:

Po to zatrudnia się profesjonalnego jurora, by wskazał, co trzeba poprawić. Pamiętajmy, że ja nie oceniam osoby, tylko taniec, i wobec wszystkich uczestników stosuje te same kryteria. Rozumiem, że po tygodniu morderczej pracy człowiek chciałby usłyszeć dobre słowo. Jednak oprócz tego, że daję merytoryczne wskazówki, zawsze podkreślam mocne strony uczestników. Roxie jest świetną wokalistką, ale widzę, że ma również potencjał taneczny, i chciałbym, aby go odkryła.

Agustin Egurrola broni surowych ocen

Agustin Egurrola broni surowych ocen

Agustin Egurrola przez lata był jurorem programu You can dance. Mówi się, że taneczne show ponownie pojawi się na antenie, tym razem jednak w TVP. Tancerz na razie nie chce komentować tych plotek:

Na razie nic takiego nie mogę potwierdzić. Prawdą jest natomiast, że kocham You can dance i darzę ten program ogromnym sentymentem. To show dla wszystkich młodych ludzi, którzy mają marzenia i są zdeterminowani, by je spełniać, dlatego z wielką radością powitam go na antenie. Gdybym dostał propozycję zostania w nim jurorem, byłoby to dla mnie ogromne wyróżnienie.

Agustin Egurrola o roli ojca

Egurrola w najnowszym wywiadzie ujawnił, że wciąż stara się znaleźć balans między karierą a życiem prywatnym. Ciągle nad tym pracuje, chociaż nie ukrywa, że są takie dni, gdy mu się to nie udaje:

Mam wspaniałą i piękną żonę, teraz urodził mi się syn, więc mam dodatkową motywację. Jestem szczęśliwy, że mam mojego następcę – Oscara Augustina Egurrolę VI, o którym tak bardzo marzyłem.

Agustin powiedział też, że jego synek jest bardzo spokojnym dzieckiem:

Zostaję z synkiem sam, gdy Diana ma do załatwienia jakieś sprawy. Dostaję mleko w butelce, wiem, jak karmić, przewijać i usypiać. To sama przyjemność. Oscar jest spokojnym dzieckiem, na razie dużo śpi i mało płacze, a w nocy budzi się właściwie tylko na karmienie. Jesteśmy nim zachwyceni.

Tancerz, który wychowuje także 12-letnią córkę Carmen, zdradził, że stara się być inspirującym rodzicem:

Czy jestem wymagającym rodzicem? Bardziej inspirującym, który wspiera ją (córkę – przyp. red) w jej pasjach, mobilizuje i motywuje. Jak pewnie każdy rodzic powtarzam córce, że trzeba się uczyć, mieć cele, marzenia. staram się, by ona też odkryła w sobie pasje, bo moim zdaniem jest to klucz do sukcesu.


Agustin Egurrola i syn Oscar

Agustin Egurrola i syn Oscar

Agustin Egurrola - Wielkanoc 2021

Agustin Egurrola - Wielkanoc 2021

Agustin Egurrola w You Can Dance

Agustin Egurrola w You Can Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×