Szukaj

Kuba Wojewódzki pokazał dziewczynę. Ma zabójcze nogi. „To na bank nie jest Mucha”

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki ostatnio pokazał fragment twarzy swojej nowej partnerki. Dzisiaj pochwalił się, jakimi długimi nogami może się poszczycić. Zobaczcie zdjęcie.

Kuba Wojewódzki zdecydowanie jest mistrzem przyciągania uwagi i budowania napięcia wokół swojej osoby. Od kilku tygodni na Instagramie publikuje posty, na których pojawia się tajemnicza kobieta. Towarzyszy mu w samochodzie, w mieszkaniu, a także w łóżku.

Internauci próbują zgadnąć, kim jest pod niemal każdym z jego wpisów. Wielu twierdzi, że to Anna Mucha, która wcale nie zaprzecza, a nawet samą odrobinę prowokuje. Baczni obserwatorzy mają na to, że to aktorka, niemal niepodważalne dowody. Między innymi wskazują czerwoną bransoletkę, którą widać na nadgarstku kobiety – identyczną nosi gwiazda M jak miłość.

Niedawno Kubie Wojewódzkiemu udało się zasiać wątpliwości w nawet najbardziej gorliwych wyznawcach teorii, że Mucha i dziennikarz są ponownie parą.  W ubiegły piątek dodał zdjęcie, na którym pozuje z tajemniczą kobietą, która siedzi w jego luksusowym samochodzie. Chociaż znajduje się w cieniu, patrzy prosto w obiektyw. W oczy rzucają się  długie, brązowe włosy, a także fragment nosa i ust. Niby może to być Ania, ale niekoniecznie jednak… Dzisiaj odsłonił kolejny fragment swojej nowej dziewczyny.

Kuba Wojewódzki pochwalił się nogami swojej nowej partnerki

Życie uczuciowe Kuby Wojewódzkiego od lat jest pod obserwacją mediów w naszym kraju. On doskonale wie, co zrobić, żeby słuch o nim nie zaginął, a jego kolejne miłosne podboje zawsze odbijają się szerokim echem. Od jakiegoś już czasu fani Wojewódzkiego spekulują, kim jest jego nowa dziewczyna.

Jedno jest pewne – ma nogi długie aż do nieba, czym nie omieszkał się pochwalić Wojewódzki. Ale czy to są nogi Muchy?

Uwielbiam dłuuuuuuuuuuuuugie……………… podróże w doborowym towarzystwie…- napisał.

Jego fani natychmiast ruszyli z giełdą pomysłów, kim jest właścicielka niebotycznie długich nóg. Wśród typów pojawiła się i Mucha, ale tez Anja Rubik, Julia Roberts, a nawet Magda Gessler… Cóż, pewnie jeszcze trochę nas Wojewódzki pozwodzi.


Kuba Wojewódzki pochwalił się długimi nogami swojej partnerki

Kuba Wojewódzki pochwalił się długimi nogami swojej partnerki

Tak wygląda nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego

Tak wygląda nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki pokazał twarz swojej partnerki

Kuba Wojewódzki pokazał twarz swojej partnerki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×