Szukaj

Królowa Elżbieta II zdradziła słodką tajemnicę! To nie ona rządzi na królewskim dworze! Jest ktoś jeszcze bardziej stanowczy!

Rodzina królewska, Elżbieta II

Rodzina królewska, Elżbieta II

Księżniczka Charlotte rządzi na królewskim dworze

Książę William i księżna Kate to ulubieńcy Brytyjczyków. Książęca para budzi zaufanie – są uśmiechnięci, spokojni, życzliwi i serdeczni, a w sondażach badających popularność w cuglach wygrywają z Karolem i Camillą dostając ponad 80% głosów. Dodatkowo, znaczna część społeczeństwa uważa, że to William powinien zostać królem i wprowadzić powiew świeżości na brytyjskim dworze. Podobno Królowa Elżbieta II też się ku temu skłania.

Jest jednak ktoś w rodzinie królewskiej, kto idealnie nadawałby się do roli zarządzania państwem – jest to urocza i dwuletnia księżniczka Charlotte, o której już się mówi, że umie postawić na swoim!

Jak informuje magazyn Us Weekly – królowa w jednym z wywiadów wyznała, że to wcale nie George rządzi młodszą siostrzyczką, a to ona trzyma go w garści i steruje nim jak chce!

Charlotte uwielbia biegać i jak się bawi z bratem, to przeważnie ona gania jego. Oboje są bardzo aktywni. Zdarzają im się jeszcze drobne wypadki, ale Charlotte nie boi się podrapanych kolan i siniaków i na pewno jej one nie powstrzymują przed bieganiem korytarzami. Charlotte wiecznie jest czymś zainteresowana i umie się poruszać z prędkością światła.

Dodajmy, że księżniczka Charlotte jest czwarta w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii, po swoim dziadku, ojcu i bracie.

Na naszych oczach rośnie mała kopia Elżbiety!

Zobacz: To wręcz nieprawdopodobne! Księżniczka Charlotte jest coraz bardziej podobna do… Porównajcie tylko te dwa zdjęcia!

Zobacz: Plecak księżniczki Charlotte wyprzedany w niecałą godzinę! Księżna Kate będzie się musiała zmierzyć z nie lada konkurencją!

Zobacz: Brytyjczycy są wściekli! Po prawie 15 latach znika legendarny pomnik księżnej Diany! Kontrowersyjna decyzja rodziny królewskiej


Książę George i księżniczka Charlotte - ślub Pippy Middleton

Książę George i księżniczka Charlotte - ślub Pippy Middleton

Księżniczka Charlotte i królowa Elżbieta II

Księżniczka Charlotte i królowa Elżbieta II

Księżna Kate zrobiła sesję księżniczce Charlotte

Księżna Kate zrobiła sesję księżniczce Charlotte

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×