Szukaj

Oszustwo księżnej Kate wyszło na jaw. Zapytana o przekręt wyznała ze wstydem: „Czuję się z tym podle”

Księżna Kate w okresie Wielkanocy pokazała, na co ją stać. Żona Williama zdradziła, że musiała oszukać własne dzieci. Naganna postawa kosztowała ją nieprzespaną noc. "Czuję się podle" – przyznała lekko zawstydzona.
Księżna Kate smutna

Księżna Kate smutna


Książę William wraz z księżną Kate przyznali się podczas udziału dla BBC Breakfast, że musieli oszukać własne dzieci. Taka postawa przysporzyła im złego samopoczucia. Księżna Cambridhe przyznała, że przypominając sobie swoje zachowanie, ​​czuje się jak wredna matka.

Jak księżna Kate okłamała dzieci?

Para opowiedziała o wszystkim podczas wywiadu z Tiną Daheley. Oboje byli na wideokonferencji. Wtedy to Kate zdradziła prowadzącej, w jaki sposób rodzina spędzała Wielkanoc. Okazuje się, że nie powiedzieli George’owi, Charlotte i Louisowi o przerwie świątecznej, a nawet kontynuowali lekcje ze starszymi dziećmi. W tym samym ich rówieśnicy w Wielkiej Brytani mieli dwutygodniowe wakacje.

Nie mówiliśmy dzieciom, że tak naprawdę nie obchodziliśmy świąt. Czuję się z tym bardzo podle – powiedziała z zawstydzeniem.

Jak idzie im domowe nauczanie dzieci w czasie kryzysu związanego z pandemią? William przyznał, że efekt jest zabawny, natomiast Kate dodała, że stanowi to nie lada wyzwanie dla niej jako matki.

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Nowa kampania pary królewskiej wspierająca walkę z COVID-19

Para królewska poruszyła także problem zdrowia psychicznego, podczas izolacji związanej z COVID-19. Oczywiście naród mógł liczyć na słowa otuchy z ich strony:

Jesteśmy razem z wami – przyznali zgodnie.

Poruszyli także kwestię nowego filmu wideo, wspierającego stronę internetową Every Mind Matters PHE. Dzięki niej Brytyjczycy mogą dostać wsparcie psychiczne, w momencie, gdy odczuwają lęk czy strach. Na nagraniu, które zostanie wyemitowane w telewizji w poniedziałek, William mówi:

W całym kraju ludzie pozostają w domu, aby chronić NHS i ratować życie. Nie zawsze jest to łatwe. Możemy czuć się sfrustrowani, tęsknić za bliskimi i denerwować się.

W kampanii wzięły udział także inne znane osoby, między innymi zwycięzca Bake Off Nadiya Hussain, angielski piłkarz Jesse Lingard oraz sekretarz zdrowia Matt Hancock, który skończył swoją kwarantannę po tym, jak w marcu zaraził się COVID-19.

Całość wywiadu można obejrzeć tutaj:

William and Kate reflect on life in lockdown

"Don't tell the children, we've actually kept it going through the school holidays" ????You're not alone if you've carried on home-schooling, the Duke and Duchess of Cambridge have been doing it too!

Opublikowany przez BBC Breakfast Czwartek, 16 kwietnia 2020


Kate podczas wywiadu dla BBC

Kate podczas wywiadu dla BBC

William podczas wywiadu dla BBC

William podczas wywiadu dla BBC

Księżna Kate jak wychowuje dzieci?

Księżna Kate jak wychowuje dzieci?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×