Szukaj

Organizacja popierana przez księżną Kate zakończyła działalność. Powód jest smutny. Nie pomogła nawet rodzina królewska

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate z pewnością nie będzie zadowolona. Organizacja charytatywna, którą popierała żona Williama, wkrótce zostanie zamknięta. Dlaczego? To cios w jej serce.

Księżna Kate od momentu, w którym poślubiła księcia Williama, nie tylko bierze udział w wydarzeniach, podczas których reprezentuje rodzinę królewską i przyciąga uwagę dobrze dobranymi stylizacjami, ale także angażuje się w akcje charytatywne. Obejmuje patronatem ważne wydarzenia i instytucje.

Od lat wspierała organizację charytatywną Art Room, która pomaga zwiększyć pewność siebie i poczucie własnej wartości dzieciom. Chociaż wydawałoby się, że fundacja rozwija się świetnie, zawisły nad nią czarne chmury.

Organizacja, którą popiera księżna Kate, zamyka się. Dlaczego?

Okazuje się, że organizacja, którą popiera księżna Kate, w marcu przestanie istnieć. Wszystko przez problemy finansowe, które zaczęły się pojawiać. Nie mogąc sobie z nimi poradzić, władze organizacji postanowiły podjąć decyzję o jej zamknięciu. Tym samym pracę straci 34 pracowników.

Informację tę potwierdzono w oświadczeniu, które trafiło do brytyjskiej prasy. Jak czytamy na łamach Hello, organizacja przestała być rentowna:

Szczególnie w środowisku, w którym budżety szkolne są pod presją – czytamy w oświadczeniu.

Księżna Kate w spódnicy w cętki, Instagram

Księżna Kate w spódnicy w cętki, Instagram

Wiadomość ta z pewnością nie ucieszy księżnej Kate, która od 2012 roku jest patronem The Art Room z siedzibą w Oksfordzie. Czy będzie chciała temu jakoś zapobiec? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że żona Williama nie jest obojętna na los dzieci. Dowodem na to może być fakt, że nie tak dawno odwiedziła przedszkole Stockwell Gardens, gdzie pomagała podawać uczniom śniadanie.

To jednak nie koniec. Kate w ciągu ostatnich ośmiu lat spędza czas spotykając się z rodzinami w całym kraju, słuchając ich problemów i próbując je rozwiązać. W tym celu rozmawia z naukowcami, ekspertami, organizacjami i praktykami. W maju 2018 r. Księżna zwołała grupę ekspertów, aby skupić się na tym, jak wprowadzić pozytywne, trwałe zmiany w tym obszarze.

Zobacz także: Sieciówka wznowiła sprzedaż butów, które pokochała księżna Kate! Ile kosztują i gdzie je kupić?


Księżna Kate w spódnicy w cętki, Instagram

Księżna Kate w spódnicy w cętki, Instagram

Księżna Kate w spódnicy w cętki, Instagram

Księżna Kate w spódnicy w cętki, Instagram

Księżna Kate w niebieskim płaszczu

Księżna Kate w niebieskim płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×