NewsyPowrót Kate do obowiązków nieprędki? Rodzina królewska zrywa z wieloletnią tradycją

Powrót Kate do obowiązków nieprędki? Rodzina królewska zrywa z wieloletnią tradycją

Księżna Kate nie wróci szybko do obowiązków? (fot. Getty Images)
Księżna Kate nie wróci szybko do obowiązków? (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
29.03.2024 20:26

Dużo mówi się o powrocie księżnej Kate do pełnienia obowiązków w świetle jej walki z rakiem. Czyżby wcale nie nastąpił on tak szybko? Rodzina królewska po raz kolejny zdecydowała się odstąpić od wieloletniej tradycji.

Oświadczenie księżnej Kate, w którym wyznała, że zmaga się z rakiem, natychmiast wywołało ogromne poruszenie na całym świecie. Jej nazwisko nadal nie schodzi z nagłówków, a wszyscy zadają sobie jedno pytanie: czy już wkrótce, według planu, wróci do pełnienia obowiązków? Sprawa może być bardziej skomplikowana, niż się to wydaje na pierwszy rzut oka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate nie wróci do obowiązków tak szybko?

Chociaż według poprzednich informacji Kate miała powrócić do pełnienia obowiązków niedługo po Wielkanocy, informacja o jej nowotworze rozpoczęła masowe spekulacje. Biorąc pod uwagę jej stan zdrowia, może to wcale nie nastąpić tak szybko. Powrót do pałacu nie musi równać się z wykonywaniem wcześniej przypisanych do księżnej zajęć.

W rozmowie z "People" była rzeczniczka Elżbiety II, Ailsa Anderson, opowiedziała jak zapatruje się na sytuację żony Williama:

Ma wewnętrzną siłę, wsparcie męża i swojej niezwykłej rodziny. Dzięki temu może skupić się na tym, co ważne, czyli na powrocie do sił. Ludzie obecnie dostrzegają, że royalsi są dokładnie tacy sami, jak wszyscy. Też miewają słabości, ale pozostają oddani swoim rolom. Myślę, że Kate po powrocie do pełni zdrowia będzie wykonywać swoje zadania z jeszcze większą pasją.

Rodzina królewska zrywa z wieloletnią tradycją

Dyskusji na temat powrotu Kate z pewnością nie uspokoi fakt, że ze względu na jej chorobę rodzina królewska postanowiła w tym roku odpuścić tradycję. Zawsze w okresie świąt wielkanocnych można się było po nich spodziewać specjalnego wystąpienia. Jak się okazuje, William wraz z żoną nie mają zamiaru tego powtarzać. Na ten moment wiemy, że odpoczywają w swojej rezydencji w Norfolk.

Rak księżnej Kate to temat nr 1 w mediach (fot. Getty Images)
Rak księżnej Kate to temat nr 1 w mediach (fot. Getty Images)© Getty Images
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także