Sama skóra i kości. Książę Karol doprowadził księżną Dianę do koszmarnego stanu. Wolelibyśmy nie widzieć tego zdjęcia

Księżna Diana, książę Karol, anoreksja

Księżna Diana, książę Karol, anoreksja

Księżna Diana miała problemy z wagą przez księcia Karola

Bulimia i problemy psychiczne księżnej Diany nie są już tajemnicą. Królowa Ludzkich Serc opowiedziała o nich sama, w serii słynnych wywiadów z Andrew Mortonem. Nikt tak naprawdę nie zdawał sobie jednak sprawy z tego, jak źle było z Dianą, gdy zorientowała się, że książę Karol i księżna Camilla mają romans. W tamtych czasach wciąż była do szaleństwa zakochana w swoim partnerze i świadomość, że sypia z inną kobietą doprowadziła ją na skraj śmierci.

Jak wyjawiła Sally Bedell Smith w swojej nowej książce Charles: The Misunderstood Prince, Diana straciła ponad 10 kilogramów przed ślubem. W marcu, na cztery miesiące przed najważniejszym dniem w jej życiu, książę Karol wybrał się na sześć tygodni do Australii, Nowej Zelandii i Stanów Zjednoczonych z wizytą dyplomatyczną. Gdy wrócił do Wielkiej Brytanii, Diana wyglądała „alarmująco” i czuła się „onieśmielona i odizolowana” od mężczyzny, który miał zostać jej mężem.

Diana przesiadywała w Pałacu Buckingham i była w bardzo złej formie. Była nerwowa, miała depresję i stany lękowe. Cierpiała na objawy klaustrofobii, była onieśmielona i odizolowana. Za zamkniętymi drzwiami cierpiała na bulimię, a sekret ten skrzętnie ukrywała przed wszystkimi, wymiotując przy każdej okazji. Zrzuciła 10 kilogramów w sześć tygodni i pozbyła się krągłości z twarzy. Jej talia zmniejszała się w takim tempie, że suknię ślubną zwężano kilka razy. W krytycznym momencie miała około 29 centymetrów – wyjawia autorka.

Swoje „niedoskonałości” podczas oficjalnych wyjść, Diana tuszowała kreacjami z ciężkich materiałów i w stłumionych kolorach, najczęściej czarnym (przykładem jest pierwsze zdjęcie w galerii). Na co dzień zaś wybierała za duże bluzy.

Rzeczywiście, wystarczy zerknąć na zdjęcia z okresu przed ślubem i tuż po nim, by zauważyć, że Diana była niepokojąco drobna. A wszystko to przez romans mężczyzny, który miał ją kochać do śmierci.

Książę Karol nie miał za grosz litości. Oto, co zabrał księżnej Dianie po rozwodzie

Książę Karol miał w zwyczaju poniżać księżną Dianę przy każdej okazji. Robił to w niewybredny sposób

Życie księżnej Camilli było zagrożone! Mogła zginąć zaraz po Dianie! Ujawniono okrutną historię

Co się stało z trzecią suknią ślubną księżnej Diany? Projektanci załamują ręce. „Po prostu zniknęła”


Księżna Diana prawie wpadła w anoreksję przez księcia Karola

Księżna Diana prawie wpadła w anoreksję przez księcia Karola

Księżna Diana na gali Vanity Fair w czarnej sukience

Księżna Diana na gali Vanity Fair w czarnej sukience

Księżna Diana w Australii

Księżna Diana w Australii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×