Elton John pokazał nieznane zdjęcie księżnej Diany. Taka była prywatnie

Elton John i księżna Diana

Elton John i księżna Diana

Elton John pokazał nieznane zdjęcie z księżną Dianą. Osobistą fotografią uczcił 22 rocznicę śmierci Lady Di, z którą łączyła go bliska przyjaźń. Internauci nie kryli wzruszenia wobec tak poruszającej publikacji.

Księżna Diana była nie tylko ulubienicą ludu, ale też przyjaciółką największych gwiazd sceny muzycznej. Lady Di utrzymywała bliskie relacje z Michaelem Jacksonem, Freddie’m Mercurym czy Eltonem Johnem. Ostatni z wymienionych towarzyszył księżnej Walii w wielu codziennych sytuacjach. Pocieszał ją, gdy była zdradzana przez księcia Karola i wspierał w trakcie rozwodu. Oboje mieszkali w Londynie, od siebie dzieliło ich 6 kilometrów, dzięki czemu mogli spotykać się o dowolnej porze dnia i nocy.

Zobacz: Ostatnie zdjęcia księżnej Diany. Zrobiono je tuż przed tragicznym wypadkiem

Elton John uczcił pamięć księżnej Diany

Diana była jedną z najważniejszych recenzentek twórczości Eltona. To ona jako pierwsza często otrzymywała piosenki, które dopiero po kilku miesiącach, a nawet latach trafiały do ogólnego obiegu. Wiadomość o tragicznej śmierci księżnej była dla piosenkarza ciosem. Tragedia z pewnością odcisnęła na nim bolesne piętno, co pokazał podczas ostatniego pożegnania Diany, które transmitowały telewizje na całym świecie.

Pogrzeb księżnej Diany odbył się 6 września w Opactwie Westminsterskim. Królową ludzkich serc pożegnało wiele znanych osobistości, w tym gwiazdy: Tom Cruise, Nicole Kidman, Tom Hanks, George Michael, Luciano Pavarotti, Steven Spielberg, Diana Ross, Sting i projektanci: Valentino, Karl Lagerfeld, Donatella Versace. Jednak to obecność Eltona Johna wzbudziła największe poruszenie – artysta w hołdzie dla swojej przyjaciółki wykonał Candle In The Wind, utwór, który w 1962 roku nagrał po tym, jak zmarła Marilyn Monroe. Po śmierci Diany zmienił słowa i styl wykonania, tak aby pasowały do tragicznie zmarłej księżnej. Piosenka doczekała się także nowego tytułu: Goodbye England’s Rose.

Zobacz: Księżna Diana walczyła z potworną chorobą! Za 10 tysięcy funtów jej lokaj wyjawił nieznaną, brutalną prawdę

Elton John pokazał nieznane zdjęcie księżnej Diany

Elton 31 sierpnia uczcił 22 rocznicę śmierci Lady Di. Na swoim Instagramie zamieścił archiwalne, nieznane zdjęcie księżnej Diany z 1993 roku, kiedy jeszcze była żoną księcia Karola. Na fotografii widać uśmiechniętą parę przyjaciół, która pozuje za kulisami jednego z koncertów piosenkarza. Nikt wtedy nie spodziewał się, że cztery lata później dojdzie do koszmarnej tragedii.

Pogrążony w smutku gwiazdor pop zrezygnował z obszernego opisu pełnego żalu i rozgoryczenia po tak wielkiej stracie. Zamieścił jedynie krótką, ale jakże wymowną wiadomość:

Bardzo tęsknię za tobą…

Zobacz: Książę Karol skompromitowany! Do sieci trafił zapis nagrania, na którym następca brytyjskiego tronu świńtuszy z Camillą! Co na to Diana?

Internauci nie kryli wzruszenia wobec tak poruszającej publikacji. W komentarzach po zdjęciem zamieścili wiele słów współczucia, w których także wyrażali swój smutek. Wielu wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Diany. Niektórzy szczerze wyznali, że powstrzymanie łez w takiej sytuacji jest niezwykle trudne, nawet teraz, po 22 latach.

Cała Diana. Dokładnie taką ją zapamiętaliśmy. Uśmiechnięta, pełna energii. Aż nie chce się wierzyć w to, przez co przeszła – napisała jedna z internautek.

Pojawiło się również wiele emotikon w kształcie czarnego serca, podkreślającego żałobę po Dianie, która odeszła tak wcześnie. Miała zaledwie 36 lat.

Zobacz: Królowa Elżbieta II po śmierci księżnej Diany popełniła fatalny błąd. Do dzisiaj nie może go sobie wybaczyć


Elton John i księżna Diana w 1993 roku

Elton John i księżna Diana w 1993 roku

Ostatnie zdjęcia księżnej Diany

Ostatnie zdjęcia księżnej Diany

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed w windzie – ostatnie zdjęcia pary

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed w windzie – ostatnie zdjęcia pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×