Szukaj

„Księżna Diana byłaby koszmarną babcią”. Słowa księcia Williama cytują największe światowe media

"Księżna Diana byłaby koszmarną babcią" - tak twierdzi jej syn, książę William. Zaskakujące słowa, które wypowiedział starszy z synów Królowej Ludzkich Serc obiegła media i jest cytowana przez kolorową prasę na całym świecie.

Księżna Diana - jaką byłaby babcią?

Księżna Diana była żoną księcia Karola. Chociaż ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, owocem ich miłości jest dwójka synów: William i Harry, których matka kochała nad życie. Dowodem na to może być fakt, że kiedy się z nimi nie widywała, próbowała być w stałym kontakcie i dzwoniła regularnie.

Tak było też na krótko przed wypadkiem, kiedy chłopcy odbyli z mamą jedynie krótką rozmowę, będąc zajęci innymi obowiązkami. Po czasie wyznali, ze gdyby wówczas mieli świadomość, że już nigdy więcej nie będą mieli okazji porozmawiać z mamą, lepiej wykorzystaliby te szansę:

Gdybym tylko wiedział, że to był ostatni raz, kiedy mogłem porozmawiać z moją matką, ta rozmowa wyglądałaby zupełnie inaczej. Gdybym tylko wiedział, że za chwilę jej życie się skończy… Nawet dziś myślenie o tym jest dla mnie niezwykle trudne – wyznał Harry po latach.

Jaką babcią byłaby księżna Diana?

O tym, że Diana bardzo kochała swoich chłopców nie można mieć wątpliwości patrząc na jej ostatni list. Wydaje się, że pomimo upływu lat, jej synowie, którzy dorośli i doczekali się dzieci, nie przestali jej kochać ani na trochę. Z reguły dobrze wypowiadają się na jej temat i przywołują dobre wspomnienia.

Szokujące mogą być słowa, które na temat Diany wypowiedział William, a które dziś cytowane są przez tabloidy na całym świecie, wśród których warto wymienić tytuły takie jak m.in. The Sun, Bild czy Corriere della sera. Mąż Kate, oceniając jaką babcią byłaby Diana, przyznał, że byłaby fatalna. 

Księżna Diana w sukience w grochy

Księżna Diana w sukience w grochy

Okazuje się, że byłaby koszmarna nie z tego względu, że nie dbałaby o swoje wnuki, a wręcz przeciwnie zalewałaby je miłością i rozpieszczałaby je w każdy możliwy sposób:

Kochałaby swoje wnuki na zabój, ale byłaby absolutnym koszmarem. Przychodziłaby co chwilę, najpewniej w porze kąpieli, wywoływałaby ogromne zamieszanie. Piana i woda byłyby wszędzie – a potem by sobie poszła do siebie – dodał ze śmiechem książę.

To wcale nie brzmi jak opis fatalnej babci, prawda?

Zobacz także: Tak wygląda księżna Diana w czwartym sezonie „The Crown”! Podobieństwo jest uderzające


Księżna Diana - diamentowa biżuteria

Księżna Diana - diamentowa biżuteria

Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana z synami – Williamem i Harrym

Księżna Diana z synami – Williamem i Harrym

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×