Szukaj

Książę William publicznie WYŻALIŁ się na księżną Dianę. Jednak nie była taką idealną matką?

Księżna Diana, książę William wyznania

Czym księżna Diana zawstydzała księcia Williama?

Księżna Diana uchodziła za idealną matkę i starała się sprawić, by jej synowie mieli tak normalne dzieciństwo, jak to tylko możliwe w ich sytuacji. Okazuje się jednak, że nie zawsze podejmowała decyzje, z których jej dzieci były dumne. Książę William wyznał, że jego matce zdarzało się zawstydzać swoje dzieci. Dlaczego?

Małżeństwo księżnej Dianyksięcia Karola nie było perfekcyjne i od początku zdawało się być skazane na porażkę. Podtrzymywany romans z księżną Camillą, bulimia Diany, jej zazdrość i okropne zachowanie przyszłego następcy tronu sprawiły, że związek pary tak naprawdę nigdy nie miał szans na przetrwanie. Zupełnie inaczej miały się sprawy z Dianą w roli matki.

Księżna przez lata uchodziła za idealną matkę. Dbała o swoich synów najlepiej jak mogła, rozpieszczała ich, robiła wszystko co w jej mocy, by mieli normalne dzieciństwo i nie odczuwali tak ciężaru piętna członków rodziny królewskiej, z którym się urodzili. Okazuje się jednak, że nie wszystkie jej działania odpowiadały dorastającym wtedy chłopcom. Książę William powiedział niedawno, że matce zdarzało się wpędzać go w zakłopotanie.

Jak wyjawia królewska biografistka, William często narzekał swoim znajomym, że matka bardzo go zawstydza. Wszystko przez medialne zamieszanie, jakie wiecznie zdawało się otaczać Lady Di. Zdarzało jej się również wpadać bez zapowiedzi do jego szkoły, co szalenie denerwowało młodego księcia.

Wiliam był rozproszony tym, co działo się w ich domu. W mediach wiele pisano na temat rozwodu księżnej i księcia. Jakiś czas temu powiedział mi: „Ojciec nigdy mnie nie zawstydzał, matce się to zdarzało” – wyjawiła Katie Nicholl

Jednak nie była taką idealną matką?

Agnieszka Woźniak-Starak walczy z zimą! W tej czapie śnieg jej nie straszny, ale botki są równie stylowe

To brzmi jak koszmar! Książę Karol i Camilla nie mieli za grosz litości dla księżnej Diany. Prawie posunęli się do najgorszego

Księżna Diana koncertowo oszukała wszystkich! W spektakularnym przekręcie pomagał jej sam Freddie Mercury!


Księżna Diana z Harrym i Williamem na feriach

Księżna Diana z Harrym i Williamem na feriach

Książę William w 1989 roku

Książę William w 1989 roku

Książę William w 1987 roku

Książę William w 1987 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×