Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Księżna Camilla skarży się na problemy ze zdrowiem. Po raz pierwszy zdobyła się na komentarz

Księżna Camilla ma raka?


Księżna Camilla czuje się coraz gorzej

Jakiś czas temu media rozpisywały się o kiepskim stanie zdrowia księżnej Camilli. Żona księcia Karola po interwencji lekarzy wróciła do normalnego funkcjonowania, lecz jak podaje brytyjska prasa, wciąż nie jest w stanie pracować na pełnych obrotach.

Para książęca wyruszyła na Royal Tour, który obejmuje 50 uroczystych spotkań w przeciągu zaledwie 11 dni! Nadmiar obowiązków stanowczo zaczął przerastać księżną Camillę, która z każdym dniem traci siły i chęci do dalszego podróżowania.

Podobno moment kulminacyjny miał miejsce podczas wizyty u sułtana Brunei, gdzie żona księcia Karola wyznała, że obecne obowiązki kosztują ją zbyt wiele:

Ciągle muszę przypominać moim współpracownikom, że nie jestem już taka młoda. Widać to szczególnie teraz, bo ta podróż naprawdę jest wyczerpująca. Nasz kalendarz codziennie jest wypełniony po brzegi. Z wiekiem znosimy to coraz gorzej – powiedziała w brytyjskiej prasie księżna Camilla.

Myślicie, że już niebawem książę Karol będzie odbywał samotne podróże, a jego żona wycofa się z życia publicznego?

W szkole księcia George’a panuje prawdziwy reżim! Że też rodzina królewska na to pozwala!

Królowa Elżbieta II je prawie wszystko oprócz tego jednego składnika! Przez to z jej menu wyeliminowano wszystkie dania z najpopularniejszej kuchni świata!

Książę Karol i księżna Camilla złamali obowiązujące zasady! Dowodem są intymne zdjęcia zrobione przez paparazzi!

Czy podoba Ci się księżna Kate w skróconych włosach?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×