Szukaj

Zdjęcie księcia Williama z KFC hitem dnia! Komentarz sieciówki podbija Internet. Lepiej nie mogli tego podsumować

Książę William został przyłapany przed jednym z lokali KFC. Marka postanowiła to wykorzystać i stworzyła zabawny post. Jaki?

Książę William pewnego dnia zostanie królem Wielkiej Brytanii. Od lat przygotowuje się do tej roli, reprezentując interesy rodziny podczas różnych spotkań. Od swoich obowiązków nie uchyla się nawet podczas pandemii koronawirusa. Przez kilka tygodni prowadził spotkania głównie w sieci, potem zaczął wychodzić z domu, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Niedawno William wraz z Kate pojawili się w Londynie, gdzie księżna przyciągała uwagę przez swoją stylizację. Postawiła na płaszcz, który podkreślał talię. Dzięki temu wydało się, czy spodziewa się czwartego dziecka, o czym od jakiegoś czasu informuje kolorowa prasa.

Książę William przed KFC. Marka odpowiada

Podczas wizyty księcia Williama w Londynie powstały nie tylko zdjęcia, które ukazują sylwetę Kate w pełnej okazałości, ale także te, na których mężczyzna zatrzymuje się obok KFC i zagląda do środka. Marka wykorzystała tę sytuację do promocji w mediach.

Na Twitterze irlandzkiej i brytyjskiej sieciówki udostępniono fotografię, na której William pozuje przed lokalem. W krótkim podpisie nawiązano zarówno do kurczaka, jak i do cytatu z Króla Lwa „Nie mogę się doczekać, by zostać królem”:

Szepnął cicho William do siebie: „Och, po prostu nie mogę się doczekać, aż zostanę skrzydłem”

Wpis rozbawił internautów. W komentarzach dzielą się swoimi odczuciami, komentują sytuację w kadrze, chwalą twórców za pomysł tego zdjęcia i podpisu:

  • Hahaha!!! Możecie sobie wyobrazić reakcję osoby siedzącej po drugiej stronie tego okna? Tak się składa, że patrzysz prosto w oczy nikomu innemu niż księciu Williamowi.
  • Widać, że znacie się na marketingu, brawa za kreatywność.
  • To najlepsza rzecz na jaką dziś trafiłam. Widać, że książę też człowiek i wie, co jest dobre.
  • Książę William też chętnie zjadłby jakąś bułeczkę. Świetne ujęcie.
  • To jest autentyk? W lepszym momencie nie mogli zrobić tego zdjęcia.

A Wam jak się podoba?


Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Książę William, Louis i George

Książę William, Louis i George

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×