Szukaj

Księżna Kate na spotkaniu w Londynie w podkreślającym talię płaszczu. Wiadomo, co z jej czwartą ciążą

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate i William nie próżnują w dobie pandemii koronawirusa. Pojawili się m.in. na dworcu kolejowym w Londynie, a ich twarze ochraniały maseczki. Czy Kate jest w ciąży? Po tych zdjęciach wszystko wydaje się jasne.

Księżna Kate i William od początku wybuchu pandemii koronawirusa starają się być aktywni. W marcu na kilka tygodni przełączyli się na tryb pracy zdalnej, prowadząc rozmowy z różnymi grupami społecznymi. Spotykali się z nimi w sieci, kontaktując się przede wszystkim za pomocą komunikatorów internetowych.

Gdy na początku lipca w Wielkiej Brytanii nieco złagodzono obostrzenia, William wybrał się do jednego z pubów, który znajduje się kilka minut jazdy od jego rodzinnego domu Anmer Hall. Miał ważny powód, chciał sprawdzić, jak właściciele radzą sobie w nowej rzeczywistości. Zanim wszedł do lokalu, zdezynfekował ręce. Usiadł w ogrodzie, gdzie spotkał się z pracownikami. Zdjęcia, na których trzyma kufel z piwem błyskawicznie obiegły sieć. Można je zobaczyć tutaj.

Księżna Kate i William w Londynie. Jak wyglądają w maskach?

Od tego momentu minęło kilka miesięcy. Kate i Williamowi co jakiś czas zdarza się wychodzić poza teren pałacu, zachowując przy tym wszelkie środki ostrożności. Nie inaczej było we wtorek, gdy wybrali się do Londynu.

Małżonkowie pojawili się na stacji Waterloo, gdzie wzięli udział w rozpoczęciu kampanii Hold Still. Jest to zbiór zdjęć wykonanych podczas apogeum pandemii Covid-19. Tego samego dnia przyjechali do szpitala świętego Bartłomieja, gdzie spotkali się z personelem medycznym, który opowiadał im o wyzwaniach, z jakimi muszą się aktualnie mierzyć.

Nie da się ukryć, że Kate przyciągała uwagę swoją stylizacją. Wybrała długi do ziemi, bordowy płaszcz, zapinany na guziki. Podkreśla talię i szczupłą sylwetkę żony Williama. Nie widać brzuszka, który mógłby wskazywać na czwartą ciążę, o której od dawna rozpisuje się kolorowa prasa. Księżna włożyła też białą bluzkę i ciemne spodnie. Połączyła je z butami na obcasie, a także czarną, skórzaną torebką.

Żona Williama miała rozpuszczone włosy, postawiła jedynie na delikatny makijaż. Wyglądała pięknie. Zdjęcia w galerii.


Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate sięgnęła po skórzaną torebkę

Księżna Kate sięgnęła po skórzaną torebkę

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×