Szukaj

Księżniczka Charlotte wygadała ciążę księżnej Kate?! Podekscytowana prasa ujawnia szczegóły

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżniczka Charlotte uchodzi za najbardziej charakterne dziecko Williama i Kate. To ona miała zdradzić, że księżna jest w kolejnej ciąży. Są szczegóły.

Księżniczka Charlotte, to pięcioletnia córka księżnej Kate i księcia Williama, którą pokochali fani rodziny królewskiej. Mała dziewczynka już pokazała, że ma niezły charakterek. Nie krępuje się nawet wytknąć języka w miejscu publicznym, czy zrobić grymasu w stronę fotoreporterów i robi to z niekłamaną przyjemnością.

Podczas niedawnego wywiadu, którego udzielił dzieciom Camebridge’ów sir David Attenborough wydało się także, że lubi pająki, co jest dosyć dziwne jeśli chodzi o małą dziewczynkę. Jak się okazuje, tabloid donosi, że to właśnie ona wygadała się, że Kate spodziewa się kolejnego dziecka.

Księżniczka Charotte zdradziła, że Kate jest w ciąży

O ciąży Kate tabloidy donoszą średnio raz w miesiącu. Tym razem jednak powołują się na bardzo wiarygodne źródło, jakim ma być księżniczka Charlotte – Bezczelna Charlotte zdradza, głosi podtytuł. Dowodem tym razem są rodzinne zdjęcia, na których żona Williama delikatnie obejmuje brzuszek. Artykuł podkreśla, że zaczęła nosić luźniejsze sukienki, żeby ukryć krągłości.

Gdzie tu wina Charlotte, że informacja o ciąży i o tym, że urodzi się chłopiec? Tygodni dowodzi, że dziewczynka zrobiła taki grymas twarzy, po jakim można było się domyśleć, że jej mama spodziewa się dziecka. Jaka to mina i gdzie informacja o płci? Tego już w tekście nie znajdziemy.

Pewne jest natomiast to, że niejednokrotnie czytaliśmy już, że mała księżniczka pragnie kolejnego rodzeństwa, a szczególnie marzy jej się siostrzyczka.

Co z ciążą Kate? Oficjalnego potwierdzenia nie ma. Wystarczy tylko dodać, że ten sam tygodnik niedawno donosił, że księżna urodzi bliźniaczki i to William się wygadał. Wtedy cały pałac miał już się przygotowywać do powiększenia rodziny, mijają miesiące, a ciągle cisza w tym temacie…


Księżna Kate w ciąży?

Księżna Kate w ciąży?

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w Kanadzie – 2016 rok

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w Kanadzie – 2016 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×