Szukaj

Książę William wyskoczył do pubu na zimne piwko. Całą kwarantannę czekał na ten moment

Książę William pije piwo w barze

Książę William pije piwo w barze

Książę William wybrał się do pubu, o czym poinformowano na oficjalnym profilu na Instagramie rodziny królewskiej. Co wiadomo na temat jego wyprawy?

Książę William pewnego dnia zasiądzie na tronie króla Wielkiej Brytanii. Jest drugi w kolejce — znajduje się tuż za swoim ojcem, Karola. W dobie pandemii mężczyzna nie wymiguje się od obowiązków. Przez kilka ostatnich tygodni prowadzi rozmowy z różnymi grupami społecznymi. Głównie spotyka się z nimi w sieci, prowadząc rozmowy online.

Książę William wybrał się do pubu. Zdjęcia obiegły media

Książę William zdecydował się przerwać kwarantannę i wybrał się do pubu, który znajduje się kilka minut jazdy samochodem od jego rodzinnego domu Anmer Hall. Miał ważny powód. Po wielu tygodniach zamknięcia, branża gastronomiczna w Wielkiej Brytanii wznawia działalność.

Następca tronu, zanim wszedł do lokalu, zdezynfekował ręce. Zamówił kufel cydru i chipsy. Usiadł w ogrodzie, gdzie spotkał się z właścicielami i pracownikami tego miejsca. Zapytał, jak radzą sobie podczas tego trudnego czasu. Zdradził też, że kilka razy był w tym miejscu z dziećmi, które bawiły się na placu zabaw. Ten na razie pozostaje zamknięty:

Będzie to dla nich wyzwanie — żartował książę.

Zdjęcia ze spotkania obiegły media. Trafiły m.in. na oficjalny profil Williama i Kate na Instagramie. Małżonkowie w opisie życzą internautom bezpiecznego weekendu.

Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Internauci w komentarzach nie tylko cieszą się ze wznowienia działalności pubów i restauracji, ale także zachwycają się nowymi zdjęciami księcia:

  • Wspaniale obserwować, jak książę William promuje i wspiera, aby pomóc w odbudowie naszej gospodarki. Wszyscy wspierajmy lokalny biznes.
  • Jesteś odpowiednim kandydatem do tego, by zostać naszym przyszłym królem. Brawo!
  • Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Kiedy William zostanie królem? Na to sympatycy rodziny będą musieli poczekać jeszcze trochę.


Książę William pije piwo w barze

Książę William pije piwo w barze

Książę William wybrał się do pubu

Książę William wybrał się do pubu

Książę William wybrał się do pubu

Książę William wybrał się do pubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×