Kate i William nie oszczędzają na pracownikach. Tyle płacą za samego ochroniarza. Czego wymagają?

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate po grudniowej próbie zamachu na królową Elżbietę II zdecydowali się na zwiększenie ochrony. Ukazało się oficjalne ogłoszenie. Jaką pensję oferują?

Książę William i księżna Kate stanowią bardzo zgrany duet już od ponad dekady. Wesele starszego syna księcia Karola i jego wybranki było jednym z najważniejszych wydarzeń minionej dekady. Transmitowały je telewizje na całym świecie, a w Wielkiej Brytanii był to dzień wolny od pracy. Zakochani stanowią wyjątkowo dobraną parę i szybko stali się ulubieńcami poddanych. Następca trony bardzo angażuje się w pracę na rzecz monarchii i jest ogromnym wsparciem dla królowej Elżbiety II.

Tak samo postępuje również księżna Kate, która szybko stała się ulubienica tłumów. Upatrują oni w niej następczyni księżnej Diany, która również zawładnęła sercami fanów royalsów. Żona Williama przy każdej możliwej okazji oddaje jej piękny hołd. Tak też było, gdy kilka dni temu opublikowano jej nowe portrety z okazji 40. urodzin. Zapozowała na nich w biżuterii należącej niegdyś do zmarłej tragicznie teściowej.

Księżna Kate i książę William szukają nowego ochroniarza. Ile płacą?

Cambridgowie oprócz tego, że mocno pracują na rzecz dworu, to wychowują wspólnie troje dzieci. Najstarszy z nich to 8-letni George, później na świat przyszła jego młodsza siostra Charlotte, która ma już 6 lat, a jako ostatni dołączył do nich 4-letni obecnie Louis. Chociaż cała rodzina wzbudza ogromną sympatię, to muszą oni bardzo uważać na swoje otoczenie. Mają bowiem nie tylko zwolenników, ale także przeciwników. Dowodem na to jest zamach, który miał miejsce w święta Bożego Narodzenia.

Do zamku Windsor, gdzie przebywała wówczas królowa, wtargnął uzbrojony w kuszę mężczyzna. Na szczęście ochrona zatrzymała go, zanim jeszcze zdołał dojść bezpośrednio do budynku, w którym czas spędzała monarchini. Po tym zdecydowano się zwiększyć ochronę także dla pozostałych członków rodziny królewskiej. Nowego ochroniarza szukają między innymi Kate i William. W tej sprawie ukazało się oficjalne ogłoszenie.

Twoją rolą jako pracownika ochrony będzie wspieranie naszego zespołu w działaniach, aby Pałac Kensington był miejscem bezpiecznym do pracy i wizyt. Do zadań należeć będą tradycyjne elementy kontroli dostępu, patrolowania, prowadzenie ewidencji zmian, monitoring obrazu z kamer bezpieczeństwa, monitorowanie systemów bezpieczeństwa, otwieranie i zamykanie wejścia na teren, gotowość do pomocy naszym gościom w sposób, który pomoże im cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami. Jako że jest to rola wspierająca, twoje zmiany mogą być okolicznościowe i mogą wiązać się z pracą zarówno w dzień, jak i w nocy – można przeczytać na oficjalnej stronie pałacu Kensington.

Z ogłoszenia można się także dowiedzieć jaką pensję oferują Kate i William. Dla nowego pracownika ochrony przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości 22 390 funtów, czyli około 121 tysięcy złotych rocznie. Trzeba przyznać, że są dosyć hojni.


książę William i księżna Kate

książę William i księżna Kate

książę William i księżna Kate - kartka na Boże Narodzenie 2021

książę William i księżna Kate - kartka na Boże Narodzenie 2021

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Komentarze

  • Marcin pisze:

    Tak dokładnie za tyle to oni ogrodnika dobrego nie znajdą

  • Gość pisze:

    22 390 funtów rocznie, to +/- 1866 funtów miesięcznie, to mniej więcej zarobki pracownika fizycznego na budowie, czy magazyniera, a ogólnie niewiele ponad minimum.
    Biorąc pod uwagę wymagane kwalifikacje, umiejętności i dpowiedxialnosc, to sobie Willuś z Kaśka jaja robią.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×