Księżna Kate na urodzinowym portrecie oddała piękny hołd księżnej Dianie. To niezwykły gest z jej strony

Księżna Kate i księżna Diana

Księżna Kate i księżna Diana

Księżna Kate świętuje 40. urodziny. Z tej okazji opublikowano jej trzy nowe portrety. Oprócz pięknych stylizacji pojawiło się też upamiętnienie księżnej Diany i hołd złożony królowej Elżbiecie II. Subtelne sygnały to uroczy gest ze strony żony Williama. 

Księżna Kate do rodziny królewskiej dołączyła oficjalnie nieco ponad dekadę temu. To właśnie wtedy odbył się jej ślub z księciem Williamem. Nie da się ukryć, że od samego początku gdy tylko pojawiła się u boku następcy tronu, stała się ulubienicą Brytyjczyków. Tłumy pokochały ją za skromność, normalność, a także to jak bardzo zaangażowała się w sprawy monarchii. Dzielnie towarzyszy mężowi w jego obowiązkach, a przy okazji opiekuje się trojgiem ich dzieci: Georgiem, Charlotte i Louisem.

Wiele osób upatruje w niej następczyni księżnej Diany. Podobnie jak jej teściowa porywa ona tłumy i  zbudza ogromną sympatię. Zdecydowanie wniosła powiew świeżości i normalności do rodu Windsorów. Jest też ikoną stylu, a ten tytuł w rodzinie królewskiej wcześniej należał do matki Williama, która umiejętnie łączyła dress code monarchii z nowymi trendami, tak jak teraz robi to Kate.

Księżna Kate na urodzinowych portretach złożyła hołd Dianie i Królowej Elżbiecie

Księżna Kate świętuje dzisiaj 40. urodziny. Każdy taki jubileusz w rodzinie królewskiej jest wielkim powodem do świętowania. Zwyczajem stało się już publikowanie nowych portretów członków rodziny królewskiej. Jeżeli chodzi o dzieci księżnej i następcy tronu, to przy każdych urodzinach maluchów do sieci trafiają kadry, które wykonuje ich mama. Nie od dzisiaj wiadomo, że pasją żony Williama jest fotografia.

Z okazji jej okrągłych urodzin ona sama postanowiła oddać się w ręce profesjonalnego fotografa. Zdjęcia wykonał Paolo Roversi, który przyznał, że był to dla niego ogromny zaszczyt. Pojawiły się aż trzy piękne portrety księżnej jego autorstwa.

Wykonanie portretu Jej Królewskiej Wysokości, Księżnej Cambridge, było dla mnie prawdziwym zaszczytem i chwilą czystej radości. Byłem poruszony jej ciepłem i przyjaznym przyjęciem i oczarowany jej błyszczącymi oczami, które odbijały piękno jej duszy i uśmiech ukazujący hojność jej serca. To było dla mnie głębokie i bogate przeżycie, niezapomniana chwila. Poznałam wspaniałą osobę, osobę, która swoją pozytywną energią może nieść nadzieję cały świat – zdradził artysta.

Księżna wystąpiła w dwóch oszałamiających kreacjach brytyjskiego projektanta Alexnadra McQueena, który był również autorem jej pięknej sukni ślubnej. Na zdjęciach można się dopatrzeć także hołdu, jaki oddała zarówno królowej Elżbiecie II, jak i księżnej Dianie.

Patrząc na kadr w czerwonej kreacji, możemy dostrzec, że ma ona diamentowe kolczyki, które wcześniej nosiła monarchini. Była w nich fotografowana wiele razy na przestrzeni lat, a ostatni raz Królowa Elżbieta II miała je na sobie w 2013 roku w Dniu Podwiązki. Kate natomiast zadebiutowała w tej ozdobie na Przyjęciu w Pałacu Buckingham w 2016 roku.

Nie obyło się też bez upamiętnienia księżnej Diany. Żona Williama pozując w białej sukni, zdecydowała się dobrać do niej biżuterię z pereł, która należała do jej zmarłej tragicznie teściowej. W uszach można dostrzec kolczyki łezki z perłą, a na jej prawym nadgarstku bransoletkę z trzech sznurów pereł.

Trzeba przyznać, że całość jej stylizacji wygląda niesamowicie. Zdjęcia w naszej galerii.


Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zazdrościmy?

 • Gość Irena pisze:

  Ładna kobieta

 • Gość pisze:

  Dokladnie. Real. Mimo wypelniaczy, botoksu, dopinek i nowych zębów nie zachwyca, ale trochę fotoszop, kilka filtrów, rozmazanie twarzy, i mamy inna twarz, ale tylko na ekranie. William ma ją bez filtrów…

 • Brtt pisze:

  Kiedy patrzę na Dianę, widzę nierozgarniętą sierotę z wielkim kinolem.

 • Gość pisze:

  Przepiękna kobieta z klasą. Nie rozumiem tylko, co ma droga biżuteria do oddania hołdu?

  • Moi pisze:

   Tym bardziej, że jest to biżuteria koronna, a nie prywatną własność Diany, Elżbiety czy Kate.

  • Gośća pisze:

   „Przepieknosci” nie ma tu za grosz. Kate ma bardzo plebejska urodę i dość bezkształtną twarz
   Obecny efekt, to modelowanie podbródka, korekta nosa, powiek, botoks, wypełniacze, 4 godziny dziennie z doczepami_wydluzaczami_zageszczaczami i fryzjerem, drugie tyle z kosmetyczka, a po sesji kolejne tyle z fotoszopem.
   Kazda z Was po tylu godzinach codziennych zabiegów, dwóch nianiek do każdego dziecka, nieograniczonej kasy bez roboty i obsługi, wyglądałaby 100 razy lepiej i tego Wam zycze:)

 • Gość pisze:

  Popis Photoshop i po co

  • Gość pisze:

   Dokladnie. Real. Mimo wypelniaczy, botoksu, dopinek i nowych zębów nie zachwyca, ale trochę fotoszop, kilka filtrów, rozmazanie twarzy, i mamy inna twarz, ale tylko na ekranie. William ma ją bez filtrów…

 • Rzeczywiście wielki hołd pisze:

  w jej wydaniu ………………

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×