Księżna Kate w wyjątkowej sesji. Trzy spektakularne zdjęcia trafiły w wyjątkowe miejsce. Tak uczciła 40. urodziny

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate 9 stycznia skończy 40 lat. Z tej okazji zdecydowała się podzielić niezwykłą sesją. Zobaczcie.

Księżna Kate od dziesięciu lat jest żoną księcia Williama. Męża poznała jeszcze na studiach i choć na samym początku byli jedynie przyjaciółmi, po czasie ich znajomość przerodziła się głębszą relację. Wchodząc w szeregi Windsorów, miała przed sobą niezwykle trudne zadanie.

Jako żona przyszłego króla musiała oczarować Brytyjczyków i udało jej się to znakomicie, bo zaskarbiła sobie sympatię tłumów. Poddani królowej Elżbiety podziwiają jej skromność, otwartość oraz to, że potrafi zachować się w każdej sytuacji. Dla wielu kobiet stała się też ikoną mody. Udowodniła, że najnowsze trendy potrafi połączyć z obowiązującym na królewskim dworze dress codem.

Jest też jedną z najchętniej podglądanych osób z rodziny królewskiej, a wielu upatruje w niej ratunku dla monarchii brytyjskiej, której wizerunek ostatnio mocno ucierpiał. Wystarczy przypomnieć skandal z księciem Andrzejem w roli głównej, czy głośne odejście z rodziny Harry’ego i Meghan z późniejszymi konsekwencjami.

9 stycznia ulubienica Brytyjczyków świętuje 40. urodziny. Z tej okazji zdecydowała się opublikować niezwykłe portrety.

40. urodziny Księżnej Kate. Jakie fotografie opublikowano?

Z okazji 40. urodzin Kate powstały zdjęcia, jakich wcześniej nie było! Fotografie zostały wykonane przez uznanego fotografa Paolo Roversi.

Wykonanie portretu Jej Królewskiej Wysokości, Księżnej Cambridge, było dla mnie prawdziwym zaszczytem i chwilą czystej radości. Byłem poruszony jej ciepłem i przyjaznym przyjęciem i oczarowany jej błyszczącymi oczami, które odbijały piękno jej duszy i uśmiech ukazujący hojność jej serca. To było dla mnie głębokie i bogate przeżycie, niezapomniana chwila. Poznałam wspaniałą osobę, osobę, która swoją pozytywną energią może nieść nadzieję cały świat – mówi artysta.

Sesja została zrobiona w listopadzie w Królewskich Ogrodach Botanicznych w Kew. Księżna pozuje w trzech wykwintnych sukniach od Alexandra McQueena, brytyjskiej marki, która stworzyła jej historyczną suknię ślubną.

Na jednym ze zdjęć pozuje w czerwonej kreacji na jedno ramie. Kolejne ujęcie jest bardziej eteryczne. Trzecia z fotografii przypomina tradycyjne królewskie portrety Cecila Beatona – księżna pozuje z profilu w zwiewnej sukni z odkrytymi ramionami i ma na sobie kolczyki z brylantami i perłami, które należały do Diany. Nosi również bransoletkę z trzech sznurów pereł, również należącą niegdyś do matki Williama. Zdjęcia z urodzinowej sesji trafiły do stałej Kolekcji Narodowej Galerii Portretów, która zostanie ponownie otwarta po przebudowie w 2023 r.

Prawda, że Kate wygląda wspaniale?


Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Księżna Kate - 40. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×