Szukaj

Konflikt Harry’ego i Williama narasta z każdym dniem. Jak obecnie wyglądają ich relacje?

Książę Harry i książę William

Książę Harry i książę William

Książę Harry wraz z małżonką Meghan odeszli z królewskiego dworu, czym wywołali niemały skandal. Od tego momentu między braćmi, Harrym i Williamem, nie dzieje się dobrze. Wciąż krążą pogłoski o narastającym między nimi konflikcie. Czy są prawdziwe? Czy Harry i  William w końcu dojdą do porozumienia?   

Książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Niestety konsekwencje poniosą nie tylko oni, dotyczyć to będzie całego królestwa. Książę William i książę Harry zawsze dobrze się dogadywali, a ich relacje były bardzo bliskie. Jednak od pewnego czasu można zauważyć znaczące ochłodzenie stosunków między braćmi. Plotki donoszą, że konflikt wciąż narasta.

Dlaczego książę William ma żal do brata?

Książęca para postanowiła przenieść się do Vancouver i tam wspólnie zamieszkać. W wyniku tej decyzji William i Kate, którzy zostali na dworze, muszą pełnić swoje obowiązki wobec królestwa ze zdwojoną siłą. Harry i Meghan stracili wszelkie patronaty i tytuły. Jednak to nie wszystko, gdyż ostatnie wydarzenia na dworze miały wpływ także na zaufanie Brytyjczyków, które niestety słabnie. To wszystko składa się na złą atmosferę w rodzinie królewskiej. William ma żal do brata, podobno dochodzi między nimi do kłótni. Według najnowszych doniesień nie jest między nim dobrze.

Harry i William na premierze filmu "Nasza planeta"

Harry i William na premierze filmu „Nasza planeta”

Odkąd książę i księżna Sussexu ogłosili swoją decyzję, co rusz pojawiały się nowe domysły, dotyczące powodów ich odejścia. Mówiono także o tym, że William czuje się opuszczony przez brata, na którego wsparcie zawsze mógł liczyć. Fabulous Four, czyli cudowna czwórka złożona z par książęcych należała do ulubieńców Brytyjczyków. Teraz pozostaje tylko żal i niesmak.

Według magazynu People konflikt między Harrym a Williamem zaczął się już dużo wcześniej. Prawdopodobnie trwa od 2017 roku, kiedy to ogłoszono zaręczyny młodszego z braci z Meghan Markle. William nie był zadowolony z obrotu sprawy, uważał, że wszystko dzieje się za szybko, a zaręczyny powinny być przesunięte w czasie.

Pod żadnym względem nie można mówić o tym, że rozstali się w dobrej atmosferze. Jednak oboje są zadowoleni, że to się już stało – tak o konflikcie mówi przyjaciel rodziny w magazynie People.

Jednak plotki o konflikcie wciąż są świeże. Chociaż Harry i Meghan, odchodząc, nie mieli zamiaru nikogo zranić i chcieli po prostu być szczęśliwi, to stało się inaczej. Sprawy przybrały dość nieprzyjemny obrót. Czytając wywiad Williama dla The Sunday Times w styczniu 2020r, mamy wrażenie, że brat czuje się po prostu opuszczony.

Otaczałem ramieniem mojego brata przez całe życie i już więcej nie mogę tego robić – jesteśmy osobnymi jednostkami.

Czy bracia w końcu dojdą do porozumienia? Czas pokaże.


Książę Harry w młodości 2005 rok

Książę Harry w młodości 2005 rok

Książę William i książę Harry 2007 rok

Książę William i książę Harry 2007 rok

Książę William i książę Harry 2007 rok

Książę William i książę Harry 2007 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×