Książę Harry w ogniu krytyki. Cios przyszedł z najmniej spodziewanej strony. „Zaślepiony d*pek”

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry zapewne nie spodziewał się, że spadną na niego słowa krytyki z takiej strony. Zdaje się, że znany muzyk dosadnie wyraził to, co sądzi o synu Karola wielu Brytyjczyków.

Ostatnie posunięcia medialne księcia Harry’ego sprawiły, że rodzina królewska jest wstrząśnięta, a także doprowadziły ekspertów do pytania, czy kiedykolwiek syn Karola przestanie atakować najbliższych. Wszystko zaczęło się od wywiadu u Oprah Winfrey, gdzie książę i jego żona nie omieszkali wyciągnąć na widok publiczny wielu skandalicznych rzeczy, które miały się dziać na dworze, kiedy jeszcze mieszkali w Anglii. Potem Sussex powiedział o „bólu i cierpieniu”, którego doświadczył w dzieciństwie i w kolejnej rozmowie stwierdził, że nie zamierza  fundować swoim dzieciom tego samego.

Następnie pojawił się serial Harry’ego w Apple TV + The Me You Can’t See, którego współproducentem była Oprah Winfrey. Tutaj też książę jest bardzo szczery w swoich wynurzeniach.

Wszystko to spowodowało, że sytuacja w rodzinie królewskiej jest bardzo napięta, a relacja między synami Diany wystawiona została na ciężką próbę. Nawet pogrzeb Filipa tego nie zmienił. Pojawiło się wiele słów krytyki zachowania Harry’ego, ale chyba z takiej strony ciosu się nie spodziewał.

Książę Harry w ogniu krytyki

W rozmowie z The Sun do napiętej sytuacji w rodzinie królewskiej odniósł się Noel Gallagher z Oasis. Wokalista przyznał, że na własnej skórze doświadczył tego typu problemów i przez trudne relacje ze swoim młodszym bratem sympatyzuje z księciem Williamem. Gallagher nie przebierał w słowach, kiedy mówił o zachowaniu Harry’ego:

Ma pieprzonego młodszego braciszka, któremu gęba się nie zamyka. Czuje się, jakbym to ja był Williamem.

Muzykowi nie spodobało się publiczne krytykowanie rodziny królewskiej przez księcia Harry’ego. Powiedział, że powinien w końcu przestać to robić:

Książę Harry jest całkowicie zaślepiony. Po prostu nie jedź po swojej rodzinie, bo nie ma takiej potrzeby – powiedział i nazwał Harry’ego cholernym, zaślepionym d*pkiem.

Przy okazji wyszło też na jaw, co Gallagher myśli o Amerykanach. Kiedy został zapytany rolę Meghan w tej sprawie powiedział:

Tak właśnie się dzieje, kiedy spoufalasz się z Amerykanami.

Zdaje się, że głos lidera Oasis może odzwierciedlać uczucia wielu Brytyjczyków…


Noel Gallagher

Noel Gallagher

Noel Gallagher

Noel Gallagher

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×