NewsyMeghan Markle i książę Harry zaskoczyli, pokazując zdjęcie Lilibet Diany. To piękny gest z ich strony

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli, pokazując zdjęcie Lilibet Diany. To piękny gest z ich strony

Meghan Markle i Harry
Meghan Markle i Harry
Krystyna Miśkiewicz

17.06.2021 13:40, aktual.: 17.06.2021 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i książę Harry w walentynki pochwalili się szczęśliwą nowiną. Małżonkowie pokazali zdjęcia z brzuszkowej sesji i wiadomo było, że spodziewają się drugiego dziecka. Tabloidy już wcześniej informowały o szczególnym stanie księżnej Sussexu, jednak sami zainteresowani zdradzili ten fakt, dopiero gdy ciąża weszła w bezpieczny etap, a krągłości przyszłej mamy były mocno widoczne.

Chociaż zakochani do tej pory niechętnie mówili o prywatności, to podczas wywiadu dla Oprah Winfrey, ujawnili, że oczekują na narodziny upragnionej córeczki. Harry stwierdził, że w tym momencie nic więcej nie jest im potrzebne do szczęścia.

Wspaniale. (…) Jestem po prostu wdzięczny. Mamy chłopca i będziemy mieli także dziewczynkę – o co więcej można prosić? Stworzyliśmy naszą rodzinę – powiedział wnuk królowej Elżbiety II.

Meghan Markle i książę Harry pokazali zdjęcie córeczki

Meghan i Harry po raz drugi zostali rodzicami na początku czerwca. Córeczka, która otrzymała imiona Lilibet Diana ma już dwa tygodnie. Zakochani, nazywając tak dziewczynkę, złożyli piękny hołd królowej Elżbiecie II, która jest tak pieszczotliwie nazywana przez rodzinę, a także zmarłej tragicznie matce Harry'ego.

Po ogłoszeniu informacji o narodzinach dziecka fani z całego świata zaczęli składać gratulacje świeżo upieczonym rodzicom. Rodzina królewska zamieściła kilka słów w social mediach:

Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z okazji narodzin Lilibet Diany! Królowa, książę Walii i księżna Kornwalii oraz książę i księżna Cambridge są zachwyceni wiadomością. Lilibet jest 11. z prawnuków królowej.

Chociaż jak na razie małżonkowie nie zdecydowali się na to, by pokazać córeczkę publicznie, to informator Entertaiment Tonight podaje, że dziewczynkę widziała większość członków rodziny królewskiej.

Meghan i Harry pierwsze zdjęcie córki mieli przesłać na popularną aplikację, na której mają wspólną grupę z pozostałymi Windsorami. Lilibet Dianę miała okazję zobaczyć Królowa Elżbieta II, Kate i William, książę Karol, Camilla Parker Bowles, a także kilka innych osób.

Być może narodziny córeczki, które są wyjątkowym momentem, pozwolą ocieplić rodzinne stosunki. Pomimo waśni przesłanie zdjęcia, to piękny gest z ich strony.

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle w drugiej ciąży!
Meghan Markle w drugiej ciąży!
Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle
Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle
Meghan Markle i Harry
Meghan Markle i Harry
Meghan Markle
Meghan Markle
Meghan Markle
Meghan Markle
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także