Królowa Elżbieta II i Kate z Williamem gratulują Meghan i Harry’emu narodzin córki. Pojawiły się wzruszające wpisy

Meghan, Harry, rodzina królewska

Meghan, Harry, rodzina królewska

Meghan Markle 4 czerwca urodziła córkę. Wkrótce po ogłoszeniu szczęśliwych wieści, co nastąpiło w niedzielę 6 czerwca, pojawiły się oficjalne gratulacje ze strony rodziny królewskiej.

Meghan urodziła córkę w piątek 4 czerwca, jednak informacja o tym, że drugie dziecko Sussxów jest już na świecie, obiegła media dopiero dwa dni później, w niedzielę.

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i szczęśliwie odpoczywaja w domu. Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii. To drugie dziecko pary, która ma również dwuletniego syna Archiego Harrisona Mountbatten-Windsora. Książę i księżna dziękują za ciepłe życzenia i modlitwy, ponieważ cieszą się tym wyjątkowym czasem jako rodzina – napisano w oświadczeniu.

Pojawiły się już oficjalne gratulacje od rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta II i rodzina królewska gratulują Meghan i Harry’emu narodzin córki

Wkrótce po ogłoszeniu ekscytującej informacji para otrzymała ciepłe gratulacje od królowej Elżbiety II i reszty rodziny królewskiej. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Meghan i Harry’ego i wpis następującej treści:

Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z okazji narodzin Lilibet Diany! Królowa, książę Walii i księżna Kornwalii oraz książę i księżna Cambridge są zachwyceni wiadomością. Lilibet jest 11. z prawnuków królowej.

Na Instagramie Kate i William opublikowano zdjęcie, którym Meghan i Harry anonsowali drugą ciążę. Starszy brat świeżo upieczonego taty i jego żona pogratulowali narodzin córeczki.

Wszyscy jesteśmy zachwyceni szczęśliwymi wiadomościami o narodzinach Lili. Gratulacje dla Harry’ego, Meghan i Archiego – napisano na profilu.

Zobacz także: Meghan i Harry zostali rodzicami Lili. Jednak ich córka nie jest księżniczką. Dlaczego nie otrzymała tego tytułu?

Pod obu postami zaroiło się od gratulacji. Fani rodziny królewskiej życzą mamie i maleństwu zdrowia i już wręcz nie mogą się doczekać pierwszego zdjęcia córeczki Meghan i Harry’ego.


Rodzina królewska gratuluje Meghan i Harry'emu narodzin córki

Rodzina królewska gratuluje Meghan i Harry'emu narodzin córki

Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin córki

Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin córki

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×