Brytyjska prasa ochrzciła księcia Harry’ego „samolubem”. O co poszło?

Książę Harry i królowa Elżbieta II

Książę Harry i królowa Elżbieta II

Książę Harry znów stał się bohaterem tabloidów, które nazwały go "samolubem". Wszystko przez to, co planuje zrobić królowej Elżbiecie II.

Książę Harry i Meghan Markle w zeszłym roku zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Swoje obowiązki wypełniali przez trzy kolejne miesiące. Po tym czasie spakowali walizki i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Przez pewien czas mieszkali w Los Angeles, stamtąd przenieśli się do Santa Barbara.

Meghan i Harry nie narzekają na brak pracy. Koncentrują się na życiu rodzinnym, które umiejętnie łączą z karierą. Podpisali bardzo korzystne umowy z Netflixem i Spotify. Co jakiś czas goszczą w mediach — tak jak w marcu, gdy udzielili wywiadu telewizyjnego Oprah Winfrey. Zdradzili skrywane dotąd sekrety z życia rodziny królewskiej

Książę Harry planuje wydać książkę. To cios w serce królowej

Książę Harry przygotowuje projekt, który może wywołać niemałe zamieszanie. Szykuje się do wydania książki, w której opisze swoje życie. Czytelnicy z pierwszej ręki będą mogli się dowiedzieć, jak przez wiele lat wyglądała jego codzienność. Brat Williama nie planuje niczego ukryć — chce ujawnić tylko prawdę:

Nie piszę z perspektywy księcia, którym się urodziłem, tylko mężczyzny, którym się stałem. Nosiłem w życiu niejedno nakrycie głowy, dosłownie i w przenośni, dlatego mam nadzieję, że poprzez swoją historię – wzloty, upadki, błędy i nauczki – będę mógł pokazać to, że mamy więcej wspólnego, niż się może wydawać. Jestem wdzięczny za to, że otrzymałem propozycję opowiedzenia tego, jak wyglądało moje życie. Cieszę się, że ludzie będą mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki, jaka jest prawda – skomentował Harry całą sprawę.

Fakt, że książę Harry wydaje książkę, nie wszystkim się podoba. The Sun poszedł o krok dalej i nazwał go „samolubem”. Wszystko przez fakt, że publikacja pojawi się na rynku w 2022 roku, a więc w czasie, gdy przypada platynowy jubileusz monarchini. Jeden z królewskich ekspertów, Phil Dampier, przyznał, że w jego ocenie jest to „brak szacunku”:

Gdyby Harry miał zamiar naprawić sytuację, doceniłby, że następny rok powinien być skoncentrowany na Platynowym Jubileuszu Królowej. Wydanie jego książki w tym samym roku jest brakiem szacunku. Nie mógł wybrać gorszego okresu.

Z pewnością królowa Elżbieta II nie będzie zadowolona z zachowania wnuka.


Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Królowa Elżbieta II dogląda prac przy sadzeniu róż

Królowa Elżbieta II dogląda prac przy sadzeniu róż

Komentarze

  • andrzy duda pisze:

    Harry nie jest księciem tylko synem Diany i trenera. W związku z tym nie wypada mu pisać książki jako Księciu.

  • Gość pisze:

    Nieważna jest prawda. Najważniejsze jest to, żeby o Meghan i Harym pisać zle. To jedyny cel piszącego artykuł.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×