Szukaj

Co się dzieje z Harrym? Nowe niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia księcia

Książę Harry

Książę Harry

Czy książę Harry został przyjęty do zakładu psychiatrycznego w Kalifornii w celu leczenia stresy pourazowego? Już wcześniej Globe poinformował o jego problemach ze zdrowiem psychicznym. Kolejna publikacja zdaje się potwierdzać te doniesienia.

W ostatnim czasie w życiu Harry’ego i Meghan doszło do sporych zmian. O ile ona nie ma z tym problemu, o tyle jej mąż podobno niekoniecznie dobrze znosi nową sytuację. Jest z nim źle do tego stopnia, że jego stan wymagał pomocy specjalistów, a książę trafił do szpitala psychiatrycznego.

Jak podaje Globe, Harry czuje się bardzo samotny w nowym miejscu, a jego zły stan miała pogłębić pandemia koronawirusa, która zatrzymała go przed znalezieniem sobie nowego zajęcia, a także przed odwiedzinami bliskich na Wyspach Brytyjskich. Doprowadziło to do tego, że zmuszony był poddać się hospitalizacji. Dzisiaj kolejny magazyn potwierdza te smutne doniesienia.

Książę Harry znajduje się pod opieką psychiatrów

Podobno książę Harry po raz pierwszy miał załamanie psychiczne spowodowane przez PTSD – czyli zespół stresu pourazowego, po śmierci jego matki, księżnej Diany w 1997 roku. Stan ten został prawdopodobnie pogorszony przez jego 10-letnią karierę wojskową i ponownie aktywowany przez rozstanie z rodziną królewską.

W publikacji zacytowany jest dworzanin królewski, który mówi:

Harry przyznaje, że nie może uwierzyć, jak jego życie zostało wywrócone do góry nogami. Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjacół i kraju, tylko dlatego, że marzy o swoim hollywoodzkim śnie – ale dla niego zamieniło się to w najgorszy koszmar.

Według informatora Harry czuje się zagubiony i samotny. Nie ma w Los Angeles żadnych przyjaciół – jedyni ludzie, których spotyka, to gwiazdy, na które jego żona liczy, że pomogą jej rozpocząć karierę i uczynić z niej jedną z nich. Jedną z nich jest Adele.

Książę Sussexu miał w końcu załamanie i wylądował w pobliskiej klinice zajmującej się zdrowiem psychicznym.

Chodzi o to, że cierpi on na PTSD – początkowo spowodowany śmiercią matki, a pogłębiło się to z powodu jego obecnej sytuacji. Trauma po porzuceniu rodziny i przeniesienie się do La-La-Land… wywołało ostatni nawrót – twierdzi informator.


Książę Harry ma nową fryzurę

Książę Harry ma nową fryzurę

Książę Harry kupuje jedzenie na wynos

Książę Harry kupuje jedzenie na wynos

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×