Internauci nie mają litości dla okładki z Harrym i Meghan! „Wygląda jak fryzjer, pokazujący klientce nowe pasemka”. Ten mem zrobi Wam dzień

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle trafili na listę 100 najbardziej wpływowych osób na świecie sporządzoną przez magazyn Time. Znaleźli się też na okładce czasopisma. Internauci już ruszyli z pierwszymi memami. Nie mają dla nich litości.

Książę Harry i Meghan Markle są obecnie jednymi z najbardziej kontrowersyjnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Małżonkowie na początku zeszłego roku poinformowali w oficjalnym oświadczeniu, że rezygnują ze swoich funkcji w monarchii i wyjeżdżają z kraju. Nikt nie spodziewał się po nich takiej drastycznej zmiany planów. Z wielkim zaangażowaniem wypełniali bowiem swoje obowiązki i wspierali królową Elżbietę II.

Zakochani bardzo długo milczeli na temat tego, dlaczego podjęli tak kontrowersyjną decyzję. Dopiero po roku od wyprowadzki z Wielkiej Brytanii udzielili wywiadu, który już nazywany jest historycznym. Meghan i Harry spotkali się z Oprah Winfrey i podczas kilkugodzinnej rozmowy opowiedzieli o tym, co spotkało ich na dworze. Nie oszczędzili członków rodziny królewskiej, a ciepło wypowiadali się jedynie o królowej i jej mężu Filipie.

Meghan Markle i książę Harry na okładce Time. Memy internautów

Po odejściu z monarchii życie małżonków mocno się zmieniło. Kilka tygodni temu po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córeczka Lilibet Diana. Chociaż zakochani nie wypełniają swoich funkcji w rodzinie królewskiej, to nie zaprzestali działalności charytatywnej. Po zamieszkaniu w USA założyli fundację Archwell, która od samego początku wspiera potrzebujące dzieci, ale też działania na rzecz środowiska naturalnego. Harry i Meghan cały czas angażują się w wiele akcji społecznych i chcą mieć wpływ na to, co dzieje się na świecie.

Książę Harry kilka dni temu świętował 37. urodziny. Jego jubileusz zbiegł się w czasie także z okładkową sesją dla magazynu Time. Małżonkowie razem zapozowali do zdjęć, a czasopismo umieściło ich na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Wszystko dzięki ich społecznej działalności.

Niestety zdjęcie, które trafiło na pierwszą stronę poczytnego tytułu, wywołało szereg komentarzy internautów. Meghan stoi z przodu, a Harry nieco chowa się za jej plecami. Od razu dopatrzono się, że to żona księcia jest osobą dominującą w ich małżeństwie. Nie obyło się także bez zabawnych memów. Jeden z nich, który pojawił się na Twitterze, wywołał lawinę komentarzy.

Wygląda na to, że Harry jest jej fryzjerem i patrzy w lustro, pokazując klientce nowe pasemka. Wyjaśnia, co zrobił z jej włosami.

Ten wpis oczywiście nie pozostał bez reakcji internautów. Pojawiło się pod nim mnóstwo wpisów od rozbawionych do łez fanów.

  • Genialne.
  • O nie wylałam wino ze śmiechu.
  • Rzeczywiście. Też tak to widzę.
  • To zdjęcie jest co najmniej dziwne, a mem trafiony.
  • Lepiej bym tego nie opisała. Hahaha.
  • Nie no. Tego opisu nie da się odzobaczyć. Zawsze już tak będę myślała o tym zdjęciu.

Trzeba przyznać, że okładkowa sesja Meghan i Harry’ego nie wyszła najlepiej. Wiadomo też, że przed internautami nic się nie ukryje, a każde potknięcie przy fotografiach to idealny materiał na nowe memy.


Meghan Markle i książę Harry bohaterami mema

Meghan Markle i książę Harry bohaterami mema

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×