Meghan Markle na okładce „Time” miała na sobie stylizację wartą fortunę. Sam pierścionek kosztuje 1,35 mln zł. Ale to jeszcze nic przy tym, co dostrzegli fani

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle pojawiła się na okładce magazynu Time. Ma na sobie stylizację wartą fortunę. Fani wzięli pod lupę pierwszą stronę gazety i dokonali sensacyjnego odkrycia. Co udało im się ustalić? 

Na początku 2020 roku Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, jakie zawarli z królową Elżbietą II, swoje obowiązki wypełniali do końca marca. Potem przenieśli się za ocean. Kupili posiadłość, która jest położona w otoczeniu gwiazd.

Niedawno Meghan i Harry zostali ponownie rodzicami. Powitali na świecie córkę Lilibet. Bliscy księcia nie mieli jeszcze okazji, by poznać się z dziewczynką. Podobno ta szykuje się pod koniec bieżącego roku. Tabloidy donoszą, że właśnie wtedy odbędzie się spotkanie, które z pewnością nie przejdzie bez echa.

Meghan Markle: okładka Time. Ile warta jest jej stylizacja?

Chociaż po narodzinach córki Meghan i Harry nieco odsunęli się w cień i skoncentrowali się na życiu rodzinnym, niedawno wzięli udział we wspólnej sesji. Pojawili się na okładce magazynu Time, który opublikował listę 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Małżonkowie również znaleźli się w tym rankingu.

Po raz pierwszy od drugiego Meghan Markle pojawiła się publicznie i zaprezentowała sylwetkę w pełnej okazałości. Na tę okazję ubrała się w biały kombinezon, który świetnie podkreślał jej sylwetkę. To model marki Amanda Uprichard. Kosztuje ponad 1400 zł. Dobrała do niego luksusową biżuterię. Jak policzył Daily Mail, jest ona warta 384 tys. dolarów, czyli około półtora miliona złotych.

Meghan miała na sobie m.in. zegarek Cartier Tank, który w przeszłości należał do księżnej Diany. Jego wartość to kwota około 90 tys. zł. Wybrała złotą bransoletkę projektu Jennifer Meyer za 11,5 tys. zł. Włożyła też pierścionek zaręczynowy, którego cena waha się w granicach 1,35 mln zł.

Okładka wywołała poruszenie nie tylko przez klejnoty, które wybrała Meghan Markle, ale jak uważają fani, przez ukryte symbole. Pierwszym z nich są drzewa. W ich ocenie są one znakiem spokoju ducha, który małżonkowie osiągnęli po opuszczeniu rodziny królewskiej. Nie bez znaczenia jest też poza, jaką przybrali zakochani. Księżna znajduje się na pierwszym planie. Ma to dowodzić, że jest feministką, której działalność wspiera mąż.


Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle - kombinezon, który zaprezentowała na okładce

Meghan Markle - kombinezon, który zaprezentowała na okładce

Meghan Markle

Meghan Markle

Komentarze

  • ewa pisze:

    Wplywowi?Jakis zart

  • Gość pisze:

    O jejku, jejku. Kate w swoim zareczynowym z szafirem i brylantami za ok 2 mln zl. nawet pilke obija na szkolnych wizytacjach.
    Co wy tak Meghan do portfela zaglądacie. Dziewczyna sama na siebie cale życie zarabiała, i dorobila sie 7 mln dol. Nie jest wieczną utrzymanką , jak Kate, którą do 30 roku życia utrzymywali rodzice, a potem przeszla na utrzymaniem meza.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×