Kate ściągnie Lilibet do pałacu. Wypłynęły kulisy i termin pierwszego spotkania królowej z prawnuczką. To będzie sensacja

Kate, królowa, Lilibet

Kate, królowa, Lilibet

Księżna Kate szykuje wielką niespodziankę dla królowej Elżbiety II. Jeśli jej plan się ziści, to sędziwa monarchini pokocha ją jeszcze bardziej.

Kate nie ustaje w swoich dążeniach, żeby w rodzinie królewskiej znowu zagościła harmonia i spokój. Robi co w jej mocy, żeby skonfliktowani William i Harry odbudowali więź, ale nie zapomina także o innych członkach familii. Jaką niespodziankę szykuje dla królowej?

Jaką niespodziankę dla królowej Elżbiety II szykuje Kate?

Pomimo napięć, mówi się, że książę i księżna Sussexu desperacko chcą zorganizować wizytę w Wielkiej Brytanii w nadchodzących miesiącach, aby królowa mogła wreszcie spotkać się ze swoją prawnuczką i imienniczką – Lilibet.

Mimo że powrót Harry’ego i Meghan do domu zaszokował personel Pałacu Buckingham, księżna Cambridge skacze z radości z okazji rodzinnego spotkania. W szczególności właśnie Kate jest zachwycona, że ​​w końcu będzie mogła osobiście spotkać się z Lilibet, po tym, jak podobno dopiero niedawno została jej przedstawiona przez FaceTime.

Kate nie zrezygnowała z misji ponownego zjednoczenia Harry’ego i Williama, nawet wraz ze wzrostem przeszkód. Księżna jest jedyną osobą, która zdołała zadzwonić do Harry’ego – nie odbiera telefonów od innych.

Kate kocha dzieci i wszyscy wiedzą, że są dla niej najważniejsze. Fani rodziny królewskiej nazwali ją nawet Księżniczką dzieci. Hołubi dwoje dzieci jej siostry Pippy, Arthura i Grace, i chciałaby mieć podobną wieź z Lilibet i jej starszym bratem Archiem. Pragnie również, aby jej własne dzieci, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, nawiązały bliskie przyjaźnie ze swoimi kuzynami z Montecito.

Kate czuje, że jeśli uda jej się zjednoczyć dzieci, to naturalnie dojdzie do tego, że Harry i William mogą naprawić swoją relację. Rozmawiała już z Meghan o ściągnięciu Lilibet do Londynu.

Kiedy królowa pozna prawnuczkę? Informatorzy twierdzą, że do wizyty dojdzie prawdopodobnie bliżej Bożego Narodzenia:

Harry chciał wrócić do domu, aby przedstawić swoją córkę babci, więc Kate daje do zrozumienia, że ​​świąteczny powrót to jak upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Harry jest w pełni świadomy obecnej wrogości, jaka istnieje między nim a niektórymi starszymi członkami rodziny królewskiej. Jednak mając u boku swoją oddaną szwagierkę, jest gotowy zmierzyć się z krytyką.

Kate bardzo pracuje nad tym, żeby doszło do świątecznego zjazdu rodzinnego. Czy jej się to uda?


Kate szykuje niespodziankę dla Elżbiety II

Kate szykuje niespodziankę dla Elżbiety II

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×