Harry i Meghan na okładkowej sesji „Time”. Świętują wielki sukces. Księżna pierwszy raz pokazała się po porodzie

książę Harry i Meghan Markle

książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na okładce magazynu Time. Małżonkowie otrzymali niesamowite wyróżnienie. Wiadomo, za co ich doceniono. 

Meghan Markle i książę Harry to jedni z najbardziej kontrowersyjnych członków rodziny królewskiej. Od samego początku ich związek był bardzo szeroko komentowane w tabloidach. Nie dało się bowiem ukryć, że amerykańska aktorka i rozwódka nie była wymarzoną kandydatką na żonę dla wnuka królowej Elżbiety II.

Przez długi czas Meghan znosiła krytykę i nieprzychylne artykuły prasy na swój temat. Sytuacja nie uspokoiła się nawet po ślubie i narodzinach pierwszego dziecka. Chociaż zakochani z wielkim zaangażowaniem wykonywali swoje obowiązki względem dworu, to na początku zeszłego roku podjęli decyzję o odejściu z szeregów Windsorów.

Trudną decyzję opublikowali na Instagramie. Pojawiło się tam wówczas oficjalne oświadczenie. Dopiero po roku milczenia małżonkowie zwierzyli się opinii publicznej z tego, co ich spotkało za murami pałacu. W przełomowym wywiadzie, którego udzielili Oprah Winfrey, wyznali, że nie tylko nie mogli dogadać się z rodziną, ale spotkali się z rasistowskimi komentarzami dotyczącymi ich syna.

Historyczna rozmowa z ikoną dziennikarstwa rzuciła nowe światło na ich wyprowadzkę z Wielkiej Brytanii.

Książę Harry i Meghan Markle na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi magazynu Time

Meghan i Harry przestali angażować się w sprawy rodziny królewskiej i zajęli się tym, na czym zależy im najbardziej. Przede wszystkim pielęgnują spokój swojej rodziny, ale też cały czas działają charytatywnie. Małżonkowie założyli fundację Archwell, która wielokrotnie wspomogła już najbardziej potrzebujących. Szczególną opieką otaczają oni dzieci, ale też działania na rzecz poprawy stanu środowiska.

Tygodnik Time każdego roku publikuje listę 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Są oni dzieleni na kilka kategorii, w których ich działalność wyróżnia się w skali całego świata. W tym roku w tym prestiżowym rankingu znaleźli się książę Harry i jego żona Meghan.

O wszystkim jako jeden z pierwszych poinformował królewski biograf Omid Scobie. Na Twitterze pokazał on okładkę magazynu, na której znaleźli się małżonkowie. Pierwszy raz możemy publicznie zobaczyć, jak Markle prezentuje się po drugim porodzie. Dotychczas księżna Sussexu unikała publicznych wystąpień.

Książę Harry i księżna Meghan znaleźli się na tegorocznej liście najbardziej wpływowych #TIME100: „W świecie, w którym każdy ma opinię na temat ludzi, których nie zna, książę i księżna mają współczucie dla ludzi, których nie znają. Nie tylko wyrażają opinie, ale biegną do walki” – zacytował fragment magazynu.

Małżonkowie zostali wyróżnieni dzięki działalności swojej fundacji Archwell, która od zeszłego roku pomogła wielu instytucjom. To wspaniały prezent dla księcia, który akurat dzisiaj świętuje swoje 37. urodziny.

Oprócz Meghan i Harry’ego na liście pojawiali się także m.in. Billie Eilish, Kate Winslet, Simone Biles i Cathy Park-Hong.


Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×