Książę Harry skończył 37 lat. Rodzina królewska ruszyła z życzeniami. Czy to przełom w ich relacjach?

Książę Harry skończył 37 lat

Książę Harry skończył 37 lat

Książę Harry obchodzi dzisiaj urodziny. Wnuk królowej Elżbiety II skończył 37 lat. Członkowie rodziny królewskiej postanowili złożyć mu życzenia za pośrednictwem social mediów. Co napisali?

Książę Harry od najmłodszych lat żył na świeczniku. Wszystko za sprawą narodzin w brytyjskiej rodzinie królewskiej, której losami interesują się nie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, ale także wiele osób na całym świecie. Przez wiele lat sumiennie wypełniał obowiązki względem monarchii i starał się służyć swojej babci, czyli Królowej Elżbiecie II. W zeszłym roku razem z żoną Meghan ogłosili, że rezygnują ze swoich funkcji i wyprowadzają się z królewskiej rezydencji.

Małżonkowie z końcem marca opuścili Wielką Brytanię. Zamieszkali najpierw w Kanadzie, a później przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Długo unikali publicznych wystąpień i nie komentowali kontrowersyjnej decyzji. Dopiero po roku zdecydowali się udzielić przełomowego wywiadu.

Syn następcy tronu i jego będąca w zaawansowanej ciąży z drugim dzieckiem żona pojawili się u Oprah Winfrey, gdzie ze szczegółami opowiedzieli, jak wyglądało ich życie za murami pałacu. Niektóre z ich wyznań były bardzo szokujące.

Rodzina królewska składa życzenia urodzinowe księciu Harry’emu

Książę Harry i Meghan zdradzili, że od samego początku zmagali się z problemami. Pojawiły się zarzuty o rasizm, a żona wnuka królowej Elżbiety II wyjawiła, że miała depresję i myśli samobójcze. Opowiedziała też o braku pomocy ze strony „instytucji” – jak nazwała pracowników pałacu.

Chociaż małżonkowie nie powiedzieli złego słowa na temat królowej, to mocno oberwało się między innymi Karolowi, Williamowi i Kate. Harry wyznał, że ojciec przez kilka miesięcy nie odbierał od niego telefonów, a i relacje ze starszym bratem pozostawiają wiele do życzenia.

Po tych rewelacjach prasa natychmiast zaczęła rozpisywać się o konfliktach panujących w rodzinie królewskiej. Chociaż od wywiadu, który został okrzyknięty historycznym, minęło już kilka miesięcy, słowa małżonków nadal są szeroko komentowane. Od tamtej pory Harry dwukrotnie pojawił się w Wielkiej Brytanii. Pierwszy raz na pogrzebie swojego dziadka – księcia Filipa, kolejny gdy razem z bratem odsłonił pomnik poświęcony ich tragicznie zmarłej matce – Dianie.

Chociaż mówi się, że stosunki pomiędzy Harrym, Meghan i pozostałymi Windsorami nie są najlepsze, to wygląda na to, że nie wszystko stracone. Niedawno najważniejsi przedstawiciele rodu Windsorów uczcili 40. urodziny byłej aktorki, a teraz pokusili się o serię urodzinowych życzeń dla księcia Harry’ego. Dzisiaj wnuk monarchini kończy 37 lat.

Kilka wspólnych zdjęć z synem zamieścił na Twitterze książę Karol, życząc mu wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego dla księcia Sussexu – napisał.

Życzenia urodzinowe bratu złożyli także książę William z żoną Kate. Pod zdjęciem uśmiechniętego Harry’ego opublikowali krótki wpis.

Wszystkiego najlepszego dla księcia Harry’ego.

Królowa Elżbieta II również uczciła ten wyjątkowy dla rodziny dzień i podzieliła się kilkoma zdjęciami wnuka.

Życzymy księciu Harry’emu wszystkiego najlepszego.

Podobne wpisy i życzenia znalazły się także na instagramowych relacjach innych członków rodziny królewskiej. Być może to znak, że ich relacje w końcu się ocieplą? Oczywiście pod każdym z postów natychmiast pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od internautów.


Książę Harry skończył 37 lat

Książę Harry skończył 37 lat

Książę Harry skończył 37 lat

Książę Harry skończył 37 lat

Książę Harry skończył 37 lat

Książę Harry skończył 37 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×