Szukaj

Książę Harry ma niecny plan wobec rodziny królewskiej. Wspiera go w nim syn królowej Elżbiety II

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry zamierza zrobić niemałe zamieszanie w rodzinie królewskiej — donoszą zagraniczne tabloidy. Informują, że w swój plan zaangażował syna królowej Elżbiety II. Kogo? Co wiadomo na ten temat? 

Książę Harry i Meghan Markle na początku roku poinformowali, że odchodzą z rodziny królewskiej. Swoje obowiązki przestali pełnić na początku marca. Właśnie wtedy przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Najpierw zamieszkali w Los Angeles, później kupili posiadłość w Santa Barbara. Tam cieszą się wymarzoną prywatnością.

Chociaż Harry i Meghan zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej, nadal starają się być bardzo aktywni. Uczestniczą w akcjach charytatywnych, udzielają wywiadów. W jednym z nich księżna zdradziła, że podczas wyjazdu do Afryki czuła się strasznie wyczerpana:

Wiele osób o tym nie wie, ale czułam się, jakbym przebiegła maraton. Między każdym oficjalnym spotkaniem biegałam do dziecka, aby upewnić się, że jest najedzony, a uwierzcie mi, było tego dużo. Na sam koniec dziennikarz zapytał mnie: „Cóż, wszystko w porządku?”. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moja odpowiedź spotka się z zainteresowaniem całego świata — komentowała Meghan Markle.

Książę Harry planuje namieszać w rodzinie królewskiej. Co chce zrobić?

Pomimo że Harry i jego żona dobrowolnie opuścili rodzinę królewskąGlobe wskazuje, że jest inaczej. Tabloid donosi, że książę ma za złe bliskim, że nie próbowali go zatrzymać. Właśnie dlatego niedawno spotkał się z osławionym księciem Andrzejem. Podobno razem knują plan, który ma zaszkodzić brytyjskiej monarchii.

Harry i Andrzej chcą się upewnić, że ich bracia, którzy są następcami tronu, nigdy na nim nie zasiądą. Mało tego pragną zrobić wszystko, by  zlikwidować monarchię w tym kraju.

Osoba z otoczenia rodziny jest niemal pewna, że tak się stanie. Jej zdaniem panowie będą dążyć do tego, by dziedziczenie tronu zakończyło się wraz ze śmiercią królowej Elżbiety II:

Harry i Andrzej nie chcą, by ich bracia objęli tron po królowej. Woleliby, żeby monarchia w Wielkiej Brytanii zakończyła się wraz z jej śmiercią. Każdego dnia rośnie presja, by rodzina królewska została pozbawiona tytułów i zlikwidowana.

Podobno młodszy z panów i jego żona planują ujawnić nagrania, które zawierają treści kompromitujące królową i jej bliskich. Kiedy zamierzają to zrobić? Tego informator zdradzić nie chce.

Pewne jest za to, że te doniesienia mogą mijać się z prawdą. Globe jest magazynem, któremu zdarza się naciągnąć rzeczywistość. Tak jak rok temu, gdy informował, że Karol przejął kontrolę nad matką, bo ta miała być obłożnie chora.


Książę Harry i Andrzej łączą siły?

Książę Harry i Andrzej łączą siły?

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×