Szukaj

Meghan o ciężkim czasie po porodzie: „Miałam chwile bezradności”. Wbiła szpilę rodzinie królewskiej

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle odsłoniła kolejne kulisy prywatności. Tym razem opowiedziała o trudnym czasie po porodzie i przeciwnościami, z jakimi musiała się zmagać. Co zdradziła? 

Meghan Markle i książę Harry na początku roku poinformowali, że rezygnują z dalszego pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Interesy królowej reprezentowali do marca, potem spakowali walizki i przenieśli się za ocean. Zamieszkali w Los Angeles, skąd przenieśli się do Santa Barbara. Tam kupili posiadłość i mogą cieszyć się wymarzoną prywatnością.

Meghan Markle o trudach po porodzie. Co zdradziła?

Chociaż Meghan i Harry nie są członkami rodziny królewskiej, nadal starają się być aktywni. Udzielają wywiadów, biorą udział w akcjach charytatywnych, publicznie zabierają głos w ważnych sprawach. Niedawno małżonkowie kolejny raz wypowiedzieli się na temat zdrowia psychicznego. W podcaście Therapy, w rozmowie z Galem, Kaylą i Thomasem, zdradzili skrywany dotąd sekret.

Zapytano Markle o emocje, które towarzyszyły jej podczas podróży do Afryki, w którą wybrała się kilka miesięcy po tym, jak Archie był już na świecie. To właśnie wtedy Meghan w rozmowie z jednym z dziennikarzy, który zapytał, jak radzi sobie z presją bycia na świeczniku, powiedziała, że nie wszystko jest dobrze.

Po czasie wytłumaczyła, że nagranie miało miejsce rok temu. Markle czuła się wyczerpana, szczególnie że w tamtym czasie nadal karmiła piersią. Niemal po każdym spotkaniu biegła więc do synka zobaczyć, czy nie jest głodny:

Wiele osób o tym nie wie, ale czułam się, jakbym przebiegła maraton. Między każdym oficjalnym spotkaniem biegałam do dziecka, aby upewnić się, że jest najedzony, a uwierzcie mi, było tego dużo. Na sam koniec dziennikarz zapytał mnie: „Cóż, wszystko w porządku?”. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moja odpowiedź spotka się z zainteresowaniem całego świata — komentowała Meghan Markle.

Żona Harry’ego dodała, że powrót do obowiązków krótko po porodzie wcale nie był taki łatwy. Oprócz spotkań miała noworodka pod swoją opieką. W tej samej rozmowie wbiła szpilę rodzinie królewskiej mówiąc, że przez zbyt szybkie tempo powrotu do pracy miewała chwile bezradności:

Nie zastanawiałam się nad tą odpowiedzią, po prostu mówiłam szczerze. Miałam chwile bezradności, ponieważ byłam zmęczona. Nie było łatwo.

Była aktorka dodała, że połączenie wypełniania królewskich obowiązków i wychowywania dziecka to było dla niej zbyt wiele.


Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle w amerykańskiej wersji programu Mam Talent

Meghan Markle w amerykańskiej wersji programu Mam Talent

Meghan Markle udzieliła wywiadu w domowym zaciszu

Meghan Markle udzieliła wywiadu w domowym zaciszu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×