Meghan Markle udzieliła wywiadu o ciąży. Wyjawiła mnóstwo sekretów. Pierwszy raz zdobyła się na taką rozmowę

Meghan Markle udzieliła wywiadu na potrzeby dokumentu Harry&Meghan: An African Journey. Podczas rozmowy nie zabrało wątków związanych z ciążą księżnej. Jak reagowała wówczas na zainteresowanie mediów?

Meghan Markle i książę Harry znani są z tego, że raczej nie udzielają wywiadów. Chociaż pojawiają się podczas różnych wydarzeń i służbowo podróżują, zazwyczaj nie komentują życia prywatnego w mediach. Niedawno zdarzył się wyjątek – księżna opowiedziała o swojej ciąży i byciu matką.

Zobacz: Meghan w sypialni wygląda jak bogini! Rozmarzony książę Harry chyba się nieco zagalopował…

Meghan Markle opowiedziała o ciąży. Co takiego zdradziła?

Wszystko na potrzeby dokumentu Harry&Meghan: An African Journey, który zostanie wyemitowany w brytyjskiej stacji ITV już 20 października. Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze fragmenty programu, w którym nie brakuje mocnych momentów.

Zobacz: Książę Harry zalał się łzami i opowiedział o najgorszym. Poruszająca historia z okresu ciąży Markle

Meghan Markle opowiedziała o ciąży

Meghan Markle opowiedziała o ciąży

Takim z pewnością jest wywiad Toma Bradby’a z Meghan. Dziennikarz zapytał żonę Harry’ego, jak radzi sobie z presją bycia w ciągłym centrum zainteresowania mediów. Odpowiadając na pytanie, księżna walczyła z łzami, próbując się nie rozpłakać:

Każda kobieta, a zwłaszcza gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna. Było to naprawdę trudne. Potem, kiedy masz dziecko… Niewiele osób pytało, czy wszystko w porządku. Dziękuję za to pytanie.

Dokument został nakręcony podczas ostatniej trasy pary po południowej Afryce. Chociaż w jej trakcie było wiele szczęśliwych momentów, w czasie których małżonkom towarzyszył Archie, w drugiej połowie podróży zrobiło się mniej przyjemniej.

Książę Harry ogłosił wówczas, że będzie pozywał brytyjskie tabloidy. Wszystko przez fakt, że niektóre z nich rozpowszechniły wiadomości, które nie powinny być upublicznione – w tym m.in. prywatny list Meghan do swojego ojca, z którym od wielu miesięcy księżna nie ma dobrego kontaktu.

Zobacz: Ed Sheeran odwiedził księcia Harry’ego i Meghan Markle w ich domu. Wziął ze sobą kamerę. Co nagrał? [WIDEO]

 

 


Meghan Markle opowiedziała o ciąży

Meghan Markle opowiedziała o ciąży

Meghan Markle podczas wywiadu

Meghan Markle podczas wywiadu

Meghan Markle - wywiad dla brytyjskiej telewizji

Meghan Markle - wywiad dla brytyjskiej telewizji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×