Szukaj

Poruszające, o co książę Filip poprosił królową w najbardziej krytycznym momencie. Doniesienia tabloidu nie brzmią dobrze

Książę Filip i krolowa Elżbieta II

Książę Filip i krolowa Elżbieta II

Książę Filip niedawno opuścił szpital po operacji serca. Cała monarchia wstrzymała oddech, kiedy sędziwy małżonek królowej walczył o powrót do zdrowia. Jednak 99-latek czuje, że słabnie i czuje, iż zbliża się jego czas. Co wyznał Elżbiecie II na łożu śmierci i o co ją poprosił?

Książę Filip od 1948 roku jest mężem królowej Elżbiety II. Ze względu na sędziwy wiek, od kilku lat jest na emeryturze i nie musi wypełniać obowiązków wynikających z przynależności do rodziny królewskiej. Ku uciesze fanów rodziny królewskiej, mężczyzna co jakiś czas pokazywał się publicznie. Uczestniczył w ważnych uroczystościach.

Ze względu na pandemię koronawirusa, zarówno Elżbieta II, jak i jej mąż usunęli się w cień. Monarchini przekazała większość swoich obowiązków synowi i wnukowi. Małżonkowie jakiś czas temu przyjęli szczepionkę na COVID-19. Jakiś czas później Wielką Brytanią wstrząsnęły wiadomości, że 99-letni mąż królowej wylądował w szpitalu.

O co Filip poprosił Elżbietę II na łożu śmierci?

Sędziwy członek rodziny królewskiej przeszedł operację serca.

Książę Edynburga przeszedł w środę udany zabieg na istniejącą wcześniej chorobę serca – informowało BBC, powołując się na komunikat Pałacu Buckingham.

Książę Edynburga szpital opuścił po miesięcznej kuracji. Wygląda na to, że jego stan uległ poprawie. Mąż królowej Elżbiety II wrócił do królewskiej rezydencji we wtorek 16 marca. To tam będzie kontynuowane jego leczenie.

Tabloid Globe donosi, że przykuty do łóżka małżonek monarchini zmaga się ze wzrastającym poczuciem winy, z powodu niektórych sprawek z przeszłości. Patrzy na ukochaną żonę i cierpi katusze, wiedząc, że musi się przyznać do kilku grzechów.

Przykuty do łóżka w zamku Windsor z Elżbetą i nasilającym się poczuciem winy, wie, że zegar tyka, wie, że teraz albo nigdy.

Znany ze swojej zawadiackiej osobowości, wytwornego stylu i ryzykownego dowcipu, podobno wielokrotnie był niewierny swojej żonie.

Mieli do czynienia z niewiernością małżeńską – mówi iinformator – podobnie jak większość arystokratów, Elżbieta zachowywała spokój i nie zadawała wielu pytań.

Teraz kiedy jego czas dobiega końca, Filip wie, że ma ostatnią szansę, żeby prosić żonę o wybaczenie. Nie tylko romanse ma na sumieniu, a także hazard.

Filip czuje, że musi ją przebłagać. Będzie błagał o wybaczenie. Wszystkich swoch czynów, któe zraniły Elżbietę. To jego ostatnie życzenie, żeby mu przebaczyła – mówi źródło.

Wydaje się, że po tylko latach wspólnego życia, książę może liczyć na łaskawość małżonki.


Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Królowa Elżbieta II, Książę Filip, rodzina królewska

Królowa Elżbieta II, Książę Filip, rodzina królewska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Jak sie kajaja zloczyncy na statosc. Ja bym mu wybaczyla.

 • Gość pisze:

  Niech prosi Boga aby mu wybaczyl niech pojedna się z z Bogiem nie z żoną Niech zaprosi Jezusa do serca aby był zbawiony Bog jest potężny i wybacza nam grzechu on nasze grzechy wziol na krzyżu ale zmartwychwstal i siedzi po prawicy ojca

  • Gość pisze:

   Co ty pieprzysz, poczucie spokoju ducha można osiągnąć tylko poprzez „zadość uczynienie osobie poszkodowanej” w jego rozumieniu było to zwierzenie się najbliższej osobie a sprawy religijne nastepne

 • Gośćjenifer pisze:

  Monarchia zasrana dobrze wie co jest zgrane ale nie powie.

 • Julcuaaa pisze:

  Książę Filip i Elżbieta II niech się trzymają💞

 • Gość pisze:

  Zaginął młody człowiek, który został znaleziony bez serca. Jeszcze niech weźmie adrenochrom i będzie jak młody Bóg. Ot cały Buckingham Palace i niemiecki ród Windsor…

 • Gośćshadows pisze:

  Ostatnio zaginęła dziewczyna, tak więc ma młode zdrowe serce, i będzie żył. Do tego po pije trochę adrenochromu i jest ok.

 • Gość pisze:

  Mieli nadzieję że będzie żył 200 lat, a tu niestety na każdego przyjdzie czas…..

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy przeżyje do setnych urodzin

 • Gośćkrystian pisze:

  Czyje serce mu wystawili jakiegoś potężnego.mlodego człowieka który niby zaginął. K

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×