Kinga Rusin sprzedaje swój apartamant w Warszawie. Wyceniła go na 5 mln złotych. Zdjęcia wnętrz robią wrażenie

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin już od ponad roku większość czasu spędza za granicą. Teraz dziennikarka postanowiła sprzedać swój apartament w Warszawie. Wyjaśnia, dlaczego pozbywa się swojego luksusowego gniazdka.

Kinga Rusin w zeszłym roku pożegnała się z widzami stacji TVN. Dziennikarka po 15 latach pracy na antenie Dzień Dobry TVN wystosowała oficjalne oświadczenie, które opublikowała w social mediach. W jej słowa długo nie dowierzali internauci, którzy nie ukrywali swojego smutku. Ich ulubienica zniknęła ze śniadaniówki i skupiła się na innych aktywnościach. Gwiazda zajęła się głównie pracą związaną z udoskonaleniem i promowaniem własnej marki kosmetycznej, którą ma już od 13 lat.

Tuż po ogłoszeniu swojej decyzji Kinga i jej ukochany Marek Kujawa spakowali walizki i opuścili kraj. Od ponad roku podróżują wspólnie po świecie, od czasu do czasu pojawiając się w Polsce. Gwiazda z partnerem najpierw udali się na Malediwy, później spędzili czas w Afryce, a także w Grecji. Obecnie świętują w Barcelonie 11. rocznicę swojego związku.

Kinga Rusin sprzedaje apartament w Warszawie. Zdjęcia wnętrz

Kinga, mimo że większość czasu spędza ostatnio za granicą, nadal interesuje się sprawami Polaków. Dziennikarka na bieżąco komentuje sytuacje w kraju, a fani nie ukrywają, że liczą na jej głos, który jest dla nich drogowskazem. Już kilka razy pokazała, że nie boi się bez ogródek mówić o swoich politycznych i światopoglądowych przekonaniach.

Zdaje się jednak, że ona i jej partner coraz bardziej są pewni tego, że nie chcą na stałe mieszkać w Polsce. Może o tym świadczyć fakt, że dziennikarka zdecydowała się na sprzedaż jednej ze swoich nieruchomości. Chce pożegnać się z pięknym apartamentem w Warszawie.

Była gospodyni DDTVN 10 lat temu została właścicielką 188-metrowego mieszkania na Dolnym Mokotowie. Jego wnętrza pokazywała wówczas w sesji dla magazynu Viva!. Teraz mieszkanie szuka kolejnego właściciela. Gwiazda wyjaśniła, że to wszystko przez inwestycje za granicą.

Uwielbiam to mieszkanie! Jest duże, słoneczne i piękne. Salon ma blisko 6 metrów wysokości i gigantyczne okna, od podłogi do sufitu, z widokiem na zielone ogrody. To rzadkość w Warszawie. Ponieważ jednak podjęliśmy decyzję o inwestycjach za granicą, postanowiłam pozbyć się niektórych moich nieruchomości, w tym tej perełki – zdradziła w rozmowie z Faktem.

Apartament należący do dziennikarki to dwupoziomowe gniazdko. Na powierzchni 188 metrów kwadratowych znajduje się 6 pokoi, z czego 3 to sypialnie. Jedna z nich to tak zwany master bedroom z pokojem kąpielowym i garderobą.

W mieszkaniu znajduje się antresola, a także pokaźna biblioteka o wysokości 4 metrów z drabinką. Wszystkie zabudowy zostały zrobione na specjalne zamówienie. We wnętrzu nie brakuje też designerskich dodatków. Do apartamentu przynależy też miejsce na parkingu podziemnym, a wszystko znajduje się w monitorowanym apartamentowcu, do którego wejścia strzeże ochrona.

Gwiazda wyceniła tę nieruchomość na 5 mln złotych. Zdjęcia imponujących wnętrz zobaczycie w naszej galerii.


Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Kinga Rusin mieszkanie

Kinga Rusin mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×