NewsyKinga Rusin mieszka jak światowa gwiazda! Jej stylowy apartament robi wrażenie

Kinga Rusin mieszka jak światowa gwiazda! Jej stylowy apartament robi wrażenie

Kinga Rusin dom jak mieszka
Kinga Rusin dom jak mieszka
Aneta Błaszczak
29.06.2020 05:00, aktualizacja: 29.06.2020 06:51

Kinga Rusin publikuje zdjęcia, które robi sobie w domowym zaciszu. Podobnie jak jej córki, Iga i Pola, gwiazda lubi pokazywać światu, jak spędza czas w rodzinnym domu pod Warszawą. Dzięki regularnym postom publikowanym w sieci możemy łatwo wywnioskować, w jakich warunkach żyje gwiazda.

Jak mieszka Kinga Rusin?

Mieszkanie Rusin jest utrzymane w bieli, czerni i szarościach. Jasne, przestronne wnętrza prezentują się niezwykle elegancko. Dziennikarka postawiła na prostotę i nowoczesny design. Mocnym akcentem są dodatki, czyli drogi kryształowy żyrandol oraz elegancki kominek w salonie.

Dziennikarka dużo czyta i gromadzi kolejne tomy książek. W niemal każdym kącie jej mieszkania możemy dostrzec ich imponujące stosy. Szczególną uwagę przykuwa kominek w salonie, który jest utrzymany w klasycystycznym stylu, oczywiście zajmuje on centralne miejsce w luksusowym pokoju. Na kominku, jak w starym filmie, stoją rodzinne fotografie w ramkach, a nad nim wisi ogromny telewizor. Widzimy także elegancki czarny parkiet z klepek, kontrastujący ze śnieżnobiałymi ścianami.

Jak już wspomnieliśmy bardzo ważnym elementem w mieszkaniu dziennikarki są książki, ale nie tylko. Po obu stronach kominka możemy zobaczyć półki, uginające się pod ciężarem albumów i ogromnych tomów w kolorowych okładkach. Książki, które się na nich nie zmieściły, zostały ułożone na stoliku kawowym oraz na podłodze.

Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)
Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)

Kinga Rusin ozdobą swojej łazienki

Bardzo ciekawym elementem apartamentu gwiazdy TVN-u jest oczywiście łazienka, którą Rusin urządziła równie stylowo – tak samo, jak pozostałe wnętrza. Na ścianach i podłodze są kamienne beżowo-brązowe błyszczące płytki. Do tego nowoczesna biała toaletka i wielkie lustra. Całości dopełniają lampki z prostymi białymi abażurami, ozdobne puzderka, flakoniki perfum i drobne bibeloty. Łazienka godna prawdziwej księżniczki, która widzimy w jej punkcie centralnym, w seksownym czerwonym szlafroku!

Podoba wam się mieszkanie Kingi Rusin? Nam bardzo!

  • Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
  • Kinga Rusin
  • Fotografie córek Kingi Rusin
  • Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
  • Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)
  • Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
  • Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)
  • Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
[1/8] Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także