Kinga Rusin i Marek Kujawa świętują 11. rocznicę związku romantycznym wypadem do Barcelony. Zdjęcia zapierają dech

Kinga Rusin i Marek Kujawa - walentynki 2020

Kinga Rusin i Marek Kujawa - walentynki 2020

Kinga Rusin ma dzisiaj kilka powodów do świętowania. Jednym z nich jest 11. rocznica związku z ukochanym – Markiem Kujawą. Dziennikarka i jej partner z tej okazji wyjechali do słonecznej Barcelony. Zobaczcie zdjęcia.

Kinga Rusin złamała serca wielu swoich fanów, gdy latem zeszłego roku oznajmiła, że rezygnuje z pracy w stacji TVN i nie będzie pojawiała się już jako prowadząca śniadaniówkę. Wiele osób na początku przyjęło to z niedowierzaniem, a pod postem na Instagramie, gdzie opublikowała oświadczenie ws. swojej decyzji, nie zabrakło słów od zawiedzionych widzów. Dzień Dobry TVN wielu kojarzyło się właśnie z Rusin. Dziennikarka pracowała tam przez 15 lat.

Po tym, jak postanowiła odpocząć od pracy na antenie, spakowała walizki i na dłuższy czas wyjechała z kraju. Razem ze swoim życiowym partnerem Markiem Kujawą osiedlili się na Malediwach. Kinga nie straciła jednak kontaktu z fanami i cały czas publikowała nowe kadry z urokliwych wysp. Wiadomo było, że nie tylko żywo interesuje się tym, co dzieje się w kraju, ale też cały czas pracuje nad rozwojem swojej marki kosmetycznej.

Kinga Rusin świętuje 11. rocznicę związku w Barcelonie

Kinga po kilku miesiącach opuściła Malediwy i zaczęła podróżować w inne zakątki świata. Była między innymi w Afryce czy Grecji, a w międzyczasie wpadała także do Polski. Wiadomo, że namiętnie interesuje się sytuacją polityczną w kraju. Wiele razy zabierała głos w najważniejszych kwestiach i nie bała się odważnie wyrazić swojego zdania. Fani nie ukrywają, że liczą na jej wsparcie o lepszą Polskę i dla wielu opinia dziennikarki jest swego rodzaju drogowskazem.

Kinga cały czas korzysta z długiego urlopu od pracy. Aktualnie przebywa w Hiszpanii – tym razem wybrała Barcelonę. Nie można się jej dziwić, ponieważ w Polsce pogoda nie rozpieszcza, a tam nadal może cieszyć się słońcem i wysokimi temperaturami.

Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia w pięknej stylizacji, a w opisie dziennikarka zdradziła, że ma aż trzy ważne powody do świętowania. Są to: 11. rocznica związku, urodziny jej ukochanego i 13-lecie jej marki kosmetycznej.

Od tygodnia świętujemy! Jest co!
11. rocznica związku,
urodziny Marka i
13to lecie naszej marki kosmetycznej Pat&Rub!
Barcelona, ze swoją niepowtarzalną atmosferą, piękną pogodą, niesamowitymi restauracjami, to miejsce idealne na odrobinę szaleństwa – napisała pod zdjęciem.

Pod postem oczywiście nie zabrakło gratulacji i miłych słów od fanów. Posypały się też komplementy dotyczące stylizacji i samej Kingi.

  • Tak wygląda kobieta spełniona. Cudowności dla Was Pani Kingo.
  • Gratulacje. A Pani jak zwykle pięknie i z klasą.
  • Wygląda Pani pięknie.
  • Wszystkiego dobrego jesteście cudowni.
  • Wielkie gratulacje. Tęsknimy za Panią na ekranach naszych telewizorów.

Skąpana w słońcu gwiazda ma na sobie elegancką, brązową sukienkę w białe grochy, w której wygląda zjawiskowo. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Przypominamy tam też wspólne fotografie dziennikarki i jej ukochanego.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×