Kinga Rusin pochwaliła się swoimi afrykańskimi luksusami. Takich wnętrz mogą pozazdrościć hollywoodzkie gwiazdy

Kinga Rusin - afrykańskie wnętrza

Kinga Rusin - afrykańskie wnętrza

Kinga Rusin pokazała zachwycające wnętrza z podróży po Afryce. W takich luksusowych warunkach mieszkała z Markiem Kujawą. Zdjęcia.

Kinga Rusin w ubiegłym roku pożegnała się z pracąDzień dobry TVN, co nie oznacza, że o niej ucichło. Przekonuje, że chciałaby wrócić do telewizji, ale też zająć się poważniejszymi tematami i produkować własne dokumenty oraz reportaże.

Jeśli chodzi o telewizję – wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

Póki co jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie systematycznie zwiększa zasięgi. Obecnie może pochwalić się imponująca liczbą fanów, bo ma ich już ponad pół miliona. Po odejściu z telewizji dziennikarka skupiła się na rozwoju swojej firmy kosmetycznej, którą często zarządza zdalnie, bo w towarzystwie partnera, Marka Kujawy, z którym jest związana już od 11 lat, podróżuje po świecie. Właśnie rozkoszują się Afryką.

Kinga Rusin pokazała swoje afrykańskie luksusy

W najnowszym poście Kinga Rusin postanowił podzielić się pięknymi wnętrzami, które miała okazję podziwiać podczas afrykańskich wojaży. Nie ukrywa, że jest miłośniczką dobrych projektów, zwłaszcza tych, które łączą się z naturą.

Kocham dobry design, uwielbiam przemyślane, nawiązujące do lokalnej kultury detale, doceniam niebanalne pomysły i szanuję takie projekty, które nie konkurują z naturą tylko pozwalają jeszcze bardziej docenić jej piękno. Na Waszą prośbę, w galerii, kilka miejsc, które nas zachwyciły podczas tej afrykańskiej wyprawy – napisała.

Zdjęciami, którymi podzieliła się w sieci Kinga Rusin, zachwyceni są internauci. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Kinga Rusin pokazała afrykańskie wnętrza

Kinga Rusin pokazała afrykańskie wnętrza

Kinga Rusin pokazała afrykańskie wnętrza

Kinga Rusin pokazała afrykańskie wnętrza

Kinga Rusin pokazała afrykańskie wnętrza

Kinga Rusin pokazała afrykańskie wnętrza

Komentarze